Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan férfiak, akik a semmiből is tudnak pénzt csinálni, de a szerelmi/szociális életük gyatra?

Figyelt kérdés

2016. jan. 5. 21:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Jelen. De csak a szerelmi életem gyatra minden más oké, és nem siránkozom.
2016. jan. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Mert szeretnéd a pénzünket, cserébe pedig rendbehoznád a többit? :D
2016. jan. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Achtung! Achtung! Magányos gazdag pasira hajt a kérdező. :D
2016. jan. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Én a pénzt a munkámból "csinálom", de 3 éve már nem megy a csajozás valamiért :|
2016. jan. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok és nem homoszexuális. Csak eszembe jutott pár dolog.
2016. jan. 5. 21:49
 6/18 anonim ***** válasza:
63%

no nem kell rögtön itatni az egereket.

Engemet többször csúnyán kirúgtak a munkahelyemről és az eljegyzésem is tönkrement, mégsem siránkozom...

2016. márc. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én is ilyen lettem. Előtte hajtottam a nőket, akkor meg hülye voltam mindenhez, nem érdekelt semmi, most meg a nőkhöz vagyok hülye, de egyre jobban megy minden, és minden más érdekel.

Úgy látszik a kettő kizárja egymást. :(

2016. márc. 16. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
24%

Eladó hegyilevegő, érdk. nálam!


5000 ft darabja! :D

2016. márc. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

Őszintén, én valahogy nem csodálom azt aki gazdag, mert valamiből meg kellett gazdagodjon. Ergó, vagy rámaradt a gazdagság, vagy maga csinálta, és ha maga csinálta, az nagy erőfeszités, munka árán történt. És akinek van esze, megtartja azt, és kamatoztatja. Ergó ez megint sok küzdelmes munka. Nagyon sok vállalkozónál ezt látom. Főnököm is ilyen. Bár neki már a cége előtt volt felesége, és két szép gyermeke.

Nem mindenkinek játszódik le úgy az élete mint a nagykönyvben, és ezt talán nem is baj.


Lehet kövezni, de én nőként igy látom.

2016. ápr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
17%
Utolsó, hogyne, csak ez a két fajta gazdag van, aki örököl, meg aki kemény munkával szerzi meg! S még mondják azt, hogy a nők nem sötétek.
2016. ápr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!