Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen most az ismerkedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen most az ismerkedési helyzet? Mennyi ideig leszek egyedül ilyen férfiként?

Figyelt kérdés

Most lett vége egy 8 éves kapcsolatomnak, gyerekkori barátságból alakult ki. Szerencsére sok jó tulajdonságom van,( megértő, empatikus, lelkizős, okos, kedves) viszont van rossz is. Nem vagyok magas és vékony vagyok nagyon 55 kg és 161 cm. Sajnos nagyon határozatlan félős fiú vagyok, tudom hogy 32 évesen ezen változtatni kéne és egzisztenciám sincs, szüleimmel lakok, de szeretni nagyon tudok, ami a lényeg egy párkapcsolatban. Külsőm teljesen átlagos, nem vagyok ronda.

Nem tudom milyen manapság a párkapcsolati helyzet, mert elég burokban éltem, de nincsenek nagy elvárásaim, okos kedves, megértő, őszinte, törődő, önzetlen legyen. Külsőben átlagos legyen, kövér nem való nekem.

Nem tudom mennyit kell várni 1 hónapja regisztráltam egy társkeresőre, eddig 4-5 lánnyal levelezek. Ugye nem kell sokat várnom? 4-5 hónapnál tovább nem bírnám egyedül :(


2016. jan. 6. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
És ha esetleg a barátnőd tovább akarna lépni az életben, akkor majd a szeretetből vennétek házat vagy nevelnétek gyereket? Mert oké, hogy nem mindenki milliomos, de azért az már a másik véglet aki csak szétteszi a kezét, hogy ez van, nem tehetek semmit.
2016. jan. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ami nekem szemet szúrt az az, hogy 32 éves létedre fiúnak hívod magad.. Ez elég sokat elárul rólad. Nem jósolok sok sikert, sajnálom.

Persze vannak olyan nők, akik szeretik hordani a nadrágot és anyáskodni a párjuk felett, de nincsenek szvsz többségben.

2016. jan. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"És ha esetleg a barátnőd tovább akarna lépni az életben, akkor majd a szeretetből vennétek házat vagy nevelnétek gyereket? "


Szüleim is a nagyszüleimnél éltek. Egy szobát kaptak és ott éltek!

2016. jan. 6. 17:02
 4/8 A kérdező kommentje:

"Ami nekem szemet szúrt az az, hogy 32 éves létedre fiúnak hívod magad."


Ebben van valami valahogy irritál az a szó hogy "férfi" a fiú jobban tetszik, nem tudom miért....

2016. jan. 6. 17:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, nem sok esélyed van. Alacsony vagy és szegény, a szüleiddel laksz.
2016. jan. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy írsz magadról, mintha nem akarnál felnőni. Ez keveseknek fog imponálni.


"Szüleim is a nagyszüleimnél éltek. Egy szobát kaptak és ott éltek!" Tudod attól még, hogy valami a múltban úgy volt, ahogy, még nem jelenti azt, hogy ez jó dolog.


Kevesen elégszenek meg egy ilyen élettel (nem csoda amúgy) - én személy szerint nagyon hamar önállósodtam és nem tudnék olyan emberre férfiként tekinteni, akiben semmi ambíció.


Félreértés ne essék, sosem érdekelt az "egzisztencia", albérletben élek, nincs autóm és nagyvárosban nem is kell, soha nem akarok saját ingaltant venni (az országban ahol élek amúgy sem szokás nagyon), de basszus, segítség és hátszél nélkül sikerült eljutnom oda, hogy jól élek. A barátomnak se autója, se lakása, kevesebbet keres mint én, de egy intelligens, határozott FÉRFI aki tesz magáért, nem csak várja a sült galambot anyu-apu nyakán. Eltartja magát, képzi magát, tanul, van jövőképe amiért tesz - ennyi pont elég. Nem tudnék férfiként kezelni egy olyan embert, aki csak tengődik a híg f-sban (elnézést) - és felnőtt létemre férfit szeretnék társként, nem pedig fiút. Nagy különbség.


De hogy bemutassam, hogy mi emberek mennyire mások vagyunk: van egy ismerős lány, egy multinál menedzser, az ő barátja 9 éve "egyetemista", már a harmadik szakon (az előző kettőt otthagyta), nem dolgozik, nincs is igazán semmi életcélja. Tökéletesen boldogok, mert a lány attól érzi hasznosnak, jónak magát, ha ő van nyeregben, emellett anyáskodik a srác felett, jó, hogy a popsiját nem törli ki. Van ilyen is.

2016. jan. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Életed végéig, vagy amíg meg nem nyered a lottóötöst. Alacsony férfi egy nőnek se kell.
2016. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne lasd negativan a helyzeted azert nagyon....nem lesz konnyu innen talpra allni,de sikerulni fog.Sok alacsony vagy csunya ferfinek van noje....sokat szamit a hozzaallas , magabiztossag.
2016. jan. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!