Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy fiú nem kezdeményező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú nem kezdeményező (még társkeresőn sem) és átlagos külseje van, akkor örökké egyedül marad?

Figyelt kérdés

Sose kezdeményeztem még és nem is akarok, társkeresőn is fent vagyok, de írni nem szeretnék nőkre. Utcán, buszon is várom hogy odajöjjenek hozzám.

Így tényleg örökké szingli maradok?


2016. jan. 7. 09:17
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
átlagos külsőm van, jó kicsit alacsony vagyok , meg pocakos (168 cm és 85 kg) és 32 éves vagyok
2016. jan. 7. 09:18
 2/15 Evergrey ***** válasza:
100%

Ha kiállsz valahova tátott szájjal (sőt, inkább csukottal), és várod a sült galambot, akkor melyik a valószínűbb:

A) Egy kedves galamb megsajnál, tollanként megkopasztja magát, aztán bevetődik a legközelebbi sütőbe, de annyira szeretne segíteni rajtad, hogy még ezt is túléli, és utolsó erejével még berepül a csukott szádon, vagy

B) éhen halsz?

2016. jan. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Átlagos = ronda, csak nem akarják megmondani, mert annyira szánalmasnak tartanak.
2016. jan. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit pocakos? Inkább kövér lehetsz ilyen adatokkal.
2016. jan. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

Kiszámoltam az adataidra vonatkozó BMI-t, 30 jött ki, ami elhízott. Ezzel egyenértékű egy 162 cm-es 79-80 kg-os nő.

Azért bízom abban, hogy a kérdés csak vicc, vagy provokáció. A nők általában nem mennek oda a másikhoz ismerkedni, ha mégis igen, akkor valaminek valaminek nagyon-nagyon tetszenie kell rajtad nekik. A személyiségeddel persze akár hódíthatnál is, de ilyen hozzáállással nem sok esélyt látok rá.

2016. jan. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
2. Húgomnak is berepült a sült galamb........
2016. jan. 7. 10:04
 7/15 anonim ***** válasza:
52%

Életemben egyszer jöttek oda hozzám csajok utcán a semmiből, de akkor volt nálam egy kölcsön bentli egy nagyon kedves ismerősömtől.

Egyébként minden eddigi csajom és feles3gem is ők kezdeményeztek nem pedig én, iskolában, szórakozó helyen, munka helyen, de azt, hogy az utcán majd oda megy hozzád csak úgy valaki, arra ne számíts...

+ nem nagyképűségből de 9 éves korom óta szertornázom, szóval elég jól nézek ki...

2016. jan. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%

#7


Kockáshass hú há hú! csörögd a majomtáncot! titititi ne sajnáld bébi! dzzss csumi...

2016. jan. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
A húgod lány... A természet rendje, hogy a csajokhoz odamennek a fiúk... Diktáljon akármilyen baromságot a mai liberális média a buta felyedbe, ez fordítva soha nem lesz így...
2016. jan. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Nincs kockás hasam, nem testépítő vagyok, hanem tornász... Csak a felső két kockám látszik egyébként csak sportos alkatom van. Ennyi.
2016. jan. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!