Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan srác szereti a barátnőjét, aki titokban más lányokkal levelez a szexről, és elmondja neki, miket csinálna vele?

Figyelt kérdés
Velem is megesett már, és hallottam is ilyen sztorikat, de én ezt nem igazán értem. Ha valaki szereti a párját, akkor miért vágyik arra, hogy más csajokkal perverzkedjen?
2016. jan. 8. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:

1: mert neki ez a "fétise", azaz ez izgatja, ha több nővel szexelhet

2: mert nem kap meg mindent az ágyban a jelenlegi barátnőjétől

2016. jan. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy így ismerkedik, szexre kapható csajokra vadászik a neten.
2016. jan. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy férfi attól még szeretheti a párját, hogy megkíván más nőket, esetleg szexel velük vagy olyat csinál amit te írsz. Csak mi ezt nőként nem tudjuk felfogni. :D Az már más kérdés, hogy tudja a párjáról, hogy bántaná, és annak ellenére is csinálja. :/
2016. jan. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a baj, hogy megkíván más nőket, nekem is sok pasi van, aki bejön, de szerintem ez is megcsalásnak számít valahol, hogy titokban írkál másokban.
2016. jan. 8. 17:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Férfiaknál ez kicsit másképp van, nálunk sokkal erősebb a vágy a szex után, csak sajnos ezt a nők nem érzik át.

Ezért van mindig ez a miért.

Párod annyiban hibás, hogy csinálhatná úgy, hogy ne derüljön ki.

De hidd el, ez ösztön, és attól még nagyon is szeret Téged.

És emiatt ne érezd rosszul magad.

2016. jan. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ne érezzem rosszul magamat, ha valaki előttem teszi a szépet, azt mondja, hogy minden rendben van, közben meg máshol keresi, amit nem kap meg...?

Miért nem szakít? Az ilyennek nem való párkapcsolat, keressen kalandokat, ha nem bírja ki.

2016. jan. 8. 17:17
 7/8 anonim ***** válasza:
ezt a megcsalás dolgot soha nem értettem... ha én szeretek valakit és ő csinál valamit ami neki jó, az nekem miért kell rossznak lennie? akkor én örülök, hogy ő boldog... és csak az számít, hogy hozzám jön haza...
2016. jan. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
amúgy pasi vagyok, soha nem lépnék félre, a barátnőm tudja, hogy így gondolkodok, de szerintem ő sem lépett félre... de ha megtenné is így gondolkodnék.
2016. jan. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!