Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem felelek meg a lányoknak?

Figyelt kérdés
Ápolt vagyok,sportolok,normális ruháim vannak,de semmi...Folyton az az ok,hogy én nem jövök be nekik.

2016. jan. 8. 20:55
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Jó kifogás, de a te életed, úgy sz..rod el gyerek, ahogy akarod, nem én picsogok itt, hanem te!

Szóval nézz magadba, ott mindenre megtalálod a választ!

2016. jan. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
Valamivel kompenzálnod kell a külsőd. A legtöbben pénzzel oldják meg ezt a problémát.
2016. jan. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok,ebben a korosztályban szó sincs személyiségről.Külsőségről szól minden.
2016. jan. 9. 02:36
 24/41 anonim ***** válasza:

Hát mit képzelnek ezek a csajok.

Olyannal akarnak dugni, aki bejön nekik.

Felháborító!

Örüljenek, ha valaki meg akarja őket dugni, és igenis tegyék szét neki!

Mindemellett persze maradjanak szüzek, mert aki 2-3 pasival volt, az egy ribi.

2016. jan. 9. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Nos, ha ők mondják, akkor az van, hogy az ő ízlésük más, abba te nem tartozol bele, de bizonyára van olyan nő, akinek meg pont olyan az ízlése, amibe beletartozol. Feladni nem kell, csak menni tovább és keresni a megfelelőt. Neked is van ízlésed.
2016. jan. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 potyike ***** válasza:
Talán próbáld meg és keress egy titkos barátot,aki megbecsül és még imádni is fog.Mindent ki kell próbálni!
2016. jan. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Tudod,a lányoknak mindig akad.Így még a csúnya lány is megtehet,hogy válogat...
2016. jan. 9. 12:18
 28/41 anonim ***** válasza:

"ebben a korosztályban szó sincs személyiségről.Külsőségről szól minden."


Osotbasag.

2016. jan. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

18 éves létedre eléggé megkeseredett személy vagy, biztosan ez ki is ütközött a külsődön, ezért vagy csúnya.


Úgy unom már ezt az általánosítás, hogy csúnya, szép, ..stb..

Ki mondja meg, hogy ki a szép és ki a csúnya? Az, hogy te valakire azt mondod, hogy csúnya, az csak a te véleményed. Másnak meg lehet, hogy szép.

Talán le van írva egy könyvbe, hogy akkor most szép és kitartozik ide, és aki meg nem tartozik ide, az meg automatikusan megy a csúnyák kategóriájába?

Ízlések és pofonok. Én női szemmel (hetero vagyok) szépnek és csinosnak tartom Michelle Lewin-t, de másnak meg nem tetszik, mert túl izmos, túl mű a melle..stb. Na és?


Fel kéne fogni, hogy nem tetszhetünk mindenkinek, és azért mert valakinek nem jöttél be, azért nem kéne levonni azt az általános következtetést, hogy akkor soha senkinek nem fogsz bejönni. Csak hát idáig, hogy ezt megértsd fel kéne nőni agyilag.

2016. jan. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Szerintem nem relatív.Ha 10000-ből 9999 pasinak tetszel,akkor te egy jó nő vagy,az az egy nem fog változtatni a tényen.
2016. jan. 9. 18:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!