Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok egy rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok egy rendes megértő lányt?

Figyelt kérdés

Teljesen mindegy hogy milyen normális vagyok és kedves őszinte határozott bókolni is hiába mondjuk inkább a személyiségét dicsértem mindegyiknek de azt is kár volt és egyszerűen semmit nem érek el vele közbe azt mondják nem vagyok csúnya de nem tudom

Lehet hogy változtatnom kellene magamon legyek inkább lenéző bunkó nagyképű megalázó egoista állat az jobb lenne mert azzal hogy jó fiú vagyok még semmire se vittem

Közben a lányok azt mondják hogy nincs normális pasi de hogy legyek normális én is ha nincs neki értelme úgy érzem meg kellene tagadnom saját magam



2016. jan. 9. 08:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy rossz körökben keresgélsz.
2016. jan. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem hinném,csak nincsenek normális nők,legalábbis én még nem találkoztam ilyennel.
2016. jan. 9. 08:50
 3/20 anonim ***** válasza:
25%
Jaj, na megint ez a duma... nincsenek normális nők... Arról, hogy te szerencsétlen vagy, arról nem mi tehetünk.
2016. jan. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
14%
Mondjuk nem a r!bancokat kell kizárólag észrevenni és belerúgni a szép, csendes lányokba.
2016. jan. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
39%
Ezzel a lenéző,bunkó,egoista "állat" dologgal max buta lányokat tudsz bevonzani,meg ráadásul m is játszanád magad,hisz alapvetően te nem lennél ilyen,csak megjátszott a bunkót,hogy legyen nőd,de NŐD így nem lesz,csak mondom buta pi.csákat fogsz majd ki.
2016. jan. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szerencsétlen hanem már elég van abból hogy hazudok a lánynak akkor megkaphatom de ha az igazat mondom lenéz szóval akkor hogy is állunk szeretitek ha a férfi igazat mond meg nem azt veszi észre elsőnek hogy mekkora a melled ha az utóbbi egy évben nem próbálkoztam 20x akkor egyszer sem és azt nem akarom elhinni 20 nőből nem találtam volna egyet akinek ez számított volna Akkor halljam hol keresek olyan lányt akinek ezek számítanak
2016. jan. 9. 09:21
 7/20 A kérdező kommentje:
Nagyon jól tudom ha megjátszom magam azzal nem találok rendes lányt de az a baj hogy így se szóval most passzolom
2016. jan. 9. 09:26
 8/20 anonim ***** válasza:

Sajnos nehéz találni normális embereket,megértelek :(

szerencse kérdése az egész.


Sajnos rossz helyen keresgélsz,de jó hely sajnos nincsen,

véletlen szerencse az egész barát,társ találása....


Ne legyél bunkó,vadállat ezért,nem kell megváltoznod

ismerkedjél sok helyen,és egyszer remélem szerencsés leszel,

sok szerencsét kívánok!

2016. jan. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Kimész az utcára és elnézel balra, ott lesz 3. Elnézel jobbra, ott lesz 4.


Ja nem... fordítva.

2016. jan. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Kimentem de nem volt ott semki sem
2016. jan. 9. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!