Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha folyton kihasználják a pasik, hogy nagyon kedves vagyok, és megértő? Legyek ezentúl bunkó én is?

Figyelt kérdés

Olvastam már sok olyat, hogy vannak srácok,akiknél bevált ez a taktika, mármint fordított esetben, a lányoknál... Tényleg ez lenne a megoldás? Mert már irtóra belefáradtam ebbe, hogy mindegyik azt hiszi, hogy bármit megtehet, mert majd én úgyis biztosan megbocsátok...


20/L


2015. jún. 21. 13:53
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:

Inkább legyél a barátnőm. Én nem foglak kihasználni, ígérem!


Egyébként azt honnan vetted, hogy a bunkózás működik? Ráadásul ha tényleg kedves vagy, akkor nem fogsz tudni bunkózni senkivel. Nem vagy olyan egyszerűen.

2015. jún. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, nekem nem kellene olyan lány aki bunkó velem.
2015. jún. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
Ne legyél naiv.
2015. jún. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
"Normális fiúkat és észre kéne vedd, ne csak a bunkó alfahímeket" kommentek 3 2 1...
2015. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
A normális fiúkat és (sic) észre kéne venned, nem csak a bunkókat, kérdező!
2015. jún. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
A kedvesség és megértés nem probléma. Ezzel párhuzamosan azonban nem ártana megtanulnod kiállni magadért, az érdekeidért, jelezni a másiknak az igényeidet. Akkor jó, ha arányban áll önmagad érvényesítése és mások elfogadása.
2015. jún. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
Kérdező,mondanál egy konkrét esetet?
2015. jún. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:

Köszönöm utolsó, ezt a csapatmunkát már szeretem. És -> autokorrekt telefonon.

Viccet félreértve: szerintem fordítva ez nem nagyon működhet, a férfiak többsége túl büszke, hogy megint odamenjen egy olyan csajhoz, aki egyszer már flegma volt vele.

2015. jún. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:

Nem.

fordítva ez nem válik be, nálunk férfiaknál ez nem gyerebe.

De ha leírhatnád h mi is történt....

2015. jún. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:

4es, mert szerinted mi más a helyzet? Tudod hányszor hallottam már ezt a dumát tetovált szemöldökű szolizott stb (tipikus csinilány vagyok) nőktől, akik a nagyarcú 2 méter magas izom srácoknak kinyalják a sehhét?

Azt is elhiheted, hogy egy visszafogottab sráccal bunkó lenne ez a csaj. Sőt, tulajdonképpen ezzel kompenzálnak az iylenek. Látod, neki is ciki, hogy azok a srácok megalázzák, igy kiegyenlíti a számlát (majd) de nem ám ezekkel a figurákkal, hanem a kevésbé nagyarcú férfiakkal. =jól megalázza őket)10 ből 9 szer ez a helyzet.

Természetesen biztosra veszem hogy a kérdező a kivétel ;)

2015. jún. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!