Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek nagyon vékony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon vékony, cincogó hangú, kislányos arcú, de 190 cm-hez közeli lány hogyan ismerkedjen? Rosszak nagyon az esélyeim?

Figyelt kérdés

Nem tudom hozni a cuki kislányos imidzset, mert szinte minden fiúnál magasabb vagyok,

de amazon sem tudok lenni a többi tulajdonságom miatt.


Nem volt még soha senkim, eléggé otthonülős vagyok, és nagyon kicsi az önbizalmam az ismerkedésben, mert így elég furcsa vagyok szerintem.


19/L


2016. jan. 10. 16:08
1 2
 1/16 opened paradise ***** válasza:
100%

Egy magas mikiegér! *.*

Aranyos lehet :D


Akkor mondjuk hozd csak magadat és ne egy szerepet:)

2016. jan. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak önmagadat hozd. Azért még mindig jobb, mint hogyha dörmögő hangod lenne nőként. :-)
2016. jan. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Kenzo Tenma ***** válasza:
Ha otthon ülsz, akkor elég nehéz ismerkedni. Járj el társaságba, beszélgess, keress magas srácokat. Azért elég sok magas ember van. Én is 190 felett vagyok például. :D
2016. jan. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem ragaszkodom hozzá hogy magasabb legyen nálam, csak ne jöjjön zavarba emiatt, mert azt nem bírnám.


Nem az a bajom a társkereséssel, hogy nem találok a hatalmas elvárásaimnak megfelelő párt, hanem hogy én félek hogy így nem vagyok jó senkinek sem, mert furcsa vagyok.

2016. jan. 10. 16:20
 5/16 opened paradise ***** válasza:
100%
Inkább egy "furcsa" lány,mint egy sablonos tucat.
2016. jan. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia :)

Írtam üzenetet, várom válaszod :)

2016. jan. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Amikor kicsi voltam, meg akartam dugni Mickey egeret.
2016. jan. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
akkor azért vannak nálam furcsább emberek is :DDD
2016. jan. 10. 16:52
 9/16 Interferencia ***** válasza:
Csak ennyiből áll a furcsaságod, vagy van más is?
2016. jan. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

csak ennyi, nem vagyok perverz meg ilyesmi :D


Szeretnék magamnak egy párt, akinek így vagyok tökéletes, és ragaszkodik hozzám, és ha alacsonyabb mint én akkor nem jön ettől zavarba.

2016. jan. 10. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!