Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25-35 közötti férfiak! Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-35 közötti férfiak! Mi a véleményetek a kislányos alkatú nőkről?

Figyelt kérdés
Alacsony, sovány testalkat, apró mell, nem túl széles csípő, kerek arc. Korától elvárható (tehát nem infantilis) viselkedés. (26 éves vagyok, tehát már ilyen maradok, és nem ismerkedek, csak hajt a kíváncsiság)

2013. júl. 7. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
YESSSS! :-)nekem ilyen az ideálom. csak valahogy még sose sikerült hozzád hasonlóval összejönnöm! de akivel igen, azzal is passzolunk egymáshoz :-)
2013. júl. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez az alkat a legtöbb férfinak megfelel. Talán a kerek arc, ami nem ideális. De ez is lehet csábító.
2013. júl. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tetszik.
2013. júl. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen alkatú lányokat. Semmi probléma nincs, sőt van amelyik tetszik is.
2013. júl. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nincs pedo-feelingje a dolognak? Ez jó hír.
2013. júl. 7. 19:15
 6/13 Doktor Jo ***** válasza:
39%

Szerintem sincs vele semmi baj. Sőt neked a legjobb, nem látszik meg rajtad a korod, sok nő vagyonokat fizet ezért. Az viszont, hogy ki hogyan tekint rád az pedig embere válogatja :S :)


Mivel én tanácsot sosem adok csak ötletelek, tiéd az érdem ha jól használod, amit felhasználsz :)


Ha kérdésed van írj nyugodtan privátot és pártatlanul, korrekt válaszokra számíthatsz, bármilyen témában.

2013. júl. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyik legjobb! Csupa előny, ha még szép is vagy.
2013. júl. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

6‘

és sok férfi is.... mármint vagyonokat fizetne :-)

2013. júl. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ha úgy nézhetne ki, mint egy kamaszlány? :-D
2013. júl. 7. 23:20
 10/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy tud hason aludni.
2013. júl. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!