Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt 20 fölötti nőies,...

Van itt 20 fölötti nőies, komoly lány?

Figyelt kérdés

(20 vagyok és énis lányos)


Jó lenne végre egy értelmes lány.. szoval akire igaz írhat ;)



2015. jan. 2. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen az a nőies?
2015. jan. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van ám vagy 500 ;))
2015. jan. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Unatkozó élettelen kisfiúk csajnak ki adva magukat ne írjanak már ha fel fogható a kérés köszike
2015. jan. 2. 17:36
 4/12 anonim ***** válasza:

"szoval akire igaz írhat" Ez mit jelent??

milyen célból keresel?

25L

2015. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, már leesett!!! :)

Bocsi. :)

2015. jan. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nekem írhatsz:)
2015. jan. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés bennem is sokszor felmerült már, de tapasztalataim alapján ez a "fajta" kihalófélben van....azért én még erősítem a népességet :)

20/L

2015. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja, már kihaltunk! :D
2015. jan. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de tök hiteltelen vagy. Ez is már eleve gyanús, hogy minden ilyen kérdésnél kiírjátok pasik ne írjanak. Én ugyan ilyen kérdést még nem írtam ki, de sok leszbikus témában hozzászóltam. Egyszer sem kaptam zaklató leveleket pasiktól. Szerintem amikor a 85-ik ilyen kérdésnél kiírja valaki ezt kb egyértelmű hogy ő a pasi és ezzel akarja elterelni a gyanút... pedig pont hogy ezzel buktatja la magát. Jó lenne ha észrevennétek magatokat, a szerelem szex rovat nem azt jelenti hogy hirdetésekkel kell telebombázni az oldalt. Ez már a 20 ezredik ilyen kérdést és kb mind hasonló stílusban. Unalmas.
2015. jan. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezzel azért vitatkoznék...

Mondjuk az igaz, ki ne állhatom és a falra mászok ezektől a kérdésektől, hogy akar valaki ismerkedni, stb.

Ki adtam a bizalmam egy "lánynak", itt a leszbikus témakörben(!) aztán benyögte, hogy bocsánatot kér, de pasi. -.-

Jó lenne, ha lennénk ennyire tisztelettel egymást tekintve, hogy nem pofátlankodunk ide hapsiként...

2015. jan. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!