Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet ilyen nő társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet ilyen nő társkeresőn vagy valami nem stimmel?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok és bizony eddig egy barátnőm volt, mert eléggé átlag alatti vagyok, ezért erre rájött egy önbizalomhiány is, valamint határozatlan félénk is vagyok, ami a nőknek nem szimpatikus.

Társkeresőn ráírtam egy kép nélküli profilra. Meglepően tök jó elbeszélgettünk. Mikor írta, hogy neki nagyon minimálisan számít a külső nem zavarja ha a férfi határozatlan, nagyon meglepődtem. Azt mondta neki az a fontos, hogy egy férfi önzetlen legyen, tudjon szeretni, empatikus, kedves legyen, sőt még az egzisztencia sem fontos neki.

Aztán panaszkodott, hogy már 31 éves és sose sikerült ilyen pasit találnia, mindig önzőek voltak, durvák, beképzeltek stb. Úgy tudtam csomó ilyen pasi van, lehet hogy nem talált még ilyen pasit, olyan ritka lenne ez?

Mikor képet mutatott nem akartam hinni a szememnek, nagyon csinos lány volt, nem igaz hogy társkeresőn ne talált volna ilyen pasit...

Viszont tegnap megvolt a találkozó, meglepő módon ő jött velem szemben és szintén tök jól elbeszélgettünk, támogatott bátorított már az első randin, milyen rendes, aranyos, kedves fiú vagyok és szeretne még talizni.

Kicsit szkeptikus vagyok ebben. Nagyon félek hogy valami hátsó szándék lehet itt? Ilyen nő egy társkeresőn? Hol lehet a hiba? (amúgy fél feljebb alacsonyabb vagyok nála)


2016. jan. 10. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Benned.Leírsz egy teljesen normális jól sikerült randit és kifogásolod,hogy nem koptattak le és küldtek el a fenébe.Hát akkor a hiba benned van!
2016. jan. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1. nem vagyok csinosabb nőkhöz szokva...
2016. jan. 10. 17:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Úgy látom nem is akarsz hozzászokni.


Lehet őt meg a félszegséged fogta meg.

2016. jan. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

En is csinos vagyok es szingli idoszakomban tarskeresoztem. Nekem is a humor , az intelligencia es az egy hullamhossz a legfontosabb. Engem is taszitottak a hatarozott, durva es modortalan ferfiak.

Szoval tessek talalkozni a novel! Tessek elhinni, hogy bejossz neki!

N

2016. jan. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondtam volna erre, hogy kamu, de ha ő ment el a randira, akkor ne a kifogásokat keresd! Tudom, hogy sok a rosszindulatú ember, de gondolod, hogy ez a lány unalmában hobbiként csinált egy üres profilt arra várva, hogy majd idegenek így is irkáljanak rá, és jól átverje őket x ideji beszélgetés és találka után? Elég türelmes terv, nem gondolod?:D
2016. jan. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ezen a fórumon ismertem meg egy ilyen nőt és én se akartam elhinni, hogy ilyen létezik. Neki is mindig bunkó, durva pasijai voltak.


Persze az élet nem egy disney mese, ahol minden happy endel végződik :D


A hölgy elképesztően hisztis volt és mintha a beszédemből, a cselekedeteimből mindig csak a rosszat akarta volna kihozni. Képes volt arra is, hogy a korábbi kapcsolataiból visszatérő dühkitöréseit rajtam vezesse le. Pár hónapja volt egy ilyen nagyobb dühkitörése, aminek eredményeképp dobott.


Szóval ne aggódj kérdező, senki se tökéletes :D

2016. jan. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30%

Érdekes. Nekem is vannak sztorijaim.


1.: egy lányt megismertem asszem iwiwen, és skypeon írogattunk egymásnak. Király volt meg minden, csak a lány az exéről áradozott, és fogyókúrába kezdett mert hát az exe milyen őrülten jó volt. Ja mikor mondtam hogy itt vagyok én, mondja: te eddig se voltál a versenyzők között... WTF?


2.: megismertem 1 lányt chat.hu-n, szuper volt meg minden, randiztunk is, majd randi után azt mondta mellettem nem volt önmaga. Hát akkor mi volt? Démon?


3.: egy duci csajjal randiztam, a randi előtt őt is neten ismertem meg egy másik városból, a csaj a végén leírta nekem hogy 1 baja van: nem vagyok magasabb nála 1 centivel se. Érdekes, a jól sikerült randin végig jókat nevettünk, dumáltunk, és ő smárolt le. Jó, oké női logika.


4.: saját városomban egy gimis csajjal taliztam, akkor 21 éves voltam, a csaj helybeli kolis. Este összefutottam vele meg a barátnőjével. A barátnője vigyorgott, jó kedve volt, rámköszönt, mosolygott, akihez mentem tojt a fejemre, majd este azt mondta hogy "az érzelmeknek nem tud parancsolni" azaz úgy fest, magának adott egy dupla vagy semmi alapú talit, amelyen nem érzett semmit. Ez is bukta.


5.: Elmentem főiskolára, összeismerkedtem egy nővel, megmondtam neki hogy NEM HISZEK a szerelemben és ku.rvázni fogok. Belémszeretett és 6 évig jártunk.........

2016. jan. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!