Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így hogyan/mikor ismerkedjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így hogyan/mikor ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Napi 12 órát melózok,heti 5 napot,egy plázában őr vagyok. Folyamatosan talpalni kell,beszélgetni tilos,de nincs is kivel,a boltosok lenéznek minket őröket. A fizu semmire nem elég,örülök,hogy megélek. A tovább tanulásom esélytelen,rosszul tanulok és pénzem sincs rá.


Ráadásul ha itt kiderülne,hogy meleg vagyok repülnék. És még ez sem lenne. :(



2016. jan. 12. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Heti öt napot dolgozol,akkor van két napod az ismerkedésre.
2016. jan. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyankor a szüleimhez utazom,és amúgy sem lenne pénzem. :(
2016. jan. 12. 15:17
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Miért nem dolgozol olyan munkakörben, ahol tudnál is pénzt keresni és te osztod be a szabadidődet? Ha gondolod segítek.
2016. jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Rosszul tanulok" - az ilyen szöveget el kell felejteni, mivel a helyesírásod klasszikkoal jobb a magyar átlagnál, sztem önértékelési problémáról lehet szó. Felejtsd el ezt a hülyeséget, tartsd meg belőle a szerénységet, és 12 óra talpalás helyett keress dinamikusabb munkát. Meg fogsz könnyebbülni.

A "bótosokról" szóló rész nagyon vicces volt, sokat nevettem.

Az iskola sok mindent elronthat, de próbálj meg az új ismeretek megszerzésénél NE tanulni, hanem csak próbáld megérteni a dolgokat. Én nyelvet javasolnék, nézz rajzfilmeket németül, angolul és ragadni fog.

Mivel a munka megbecsülése nem mostanában fog megváltozni, én a külföldet is bátran javasolnám.

2016. febr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!