Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ismerkedjek úgy lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek úgy lányokkal, hogy ne derüljön ki, hogy ügyetlen vagyok a legtöbb dologban?

Figyelt kérdés
2015. dec. 10. 06:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Pl, ne azzal kezd, hogy "helló, nem tudom bekötni fél óra alatt a cipőmet".

Egy ismerkedésnél még semmi sem derül ki, mire pedig kiderülne már lehetőleg megszeret a lány és nem fogja érdekelni, még kedvesnek is találhatja, hogy egy-egy dologban bénázol.

2015. dec. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az elsõ jól mondja. Ne a zsonglõrködõ tehetségeddel akard lenyûgözni. Ismerkedjetek és majd idõvel látni fogja, vagy zavarja majd vagy nem ennyi. Én se úgy ismerkedtem,hogy: Szia nagyon rossz a hangom :D
2015. dec. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Helyezd előtérbe a pozitív tulajdonságaidat ha vannak ilyenek.Próbáld addig titkolni a gyengéidet ameddig csak lehet,de azért ne viselkedj furán.

Legyél kedves,udvarias,figyelmes,vicces a lánnyal és akkor meg fog kedvelni annyira,hogy ne izgassák a bénaságaid,sőt talán párat közülük még cukinak is fog találni.

2015. dec. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sehogy, derüljön ki nyugodtan. Ne titkold, ha nem vagy jó valamiben, csak az fontos, hogy ne szégyelld!

A pozitív tulajdonságaidat emeld ki, amennyire lehet, legyél velük tisztában és légy biztos bennük. A negatív tulajdonságaiddal is legyél tisztában, és kezeld őket kellő önkritikával és humorral.


Az rossz hozzáállás, ha megpróbálod ezeket elrejteni, rontja az önazonosságot és önbizalmat, és úgyis látszik.

2015. dec. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!