Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szokták azt mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szokták azt mondani ismerkedésnél hogy a nő dönt a nő választ, amikor ez nem igaz?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom ezt, hogy a nő választ a nő dönt. Csomószor volt velem meg barátaimmal is hogy több nővel ismerkedtünk és mindegyik nő akart tőlünk valamit, ezért mi döntöttünk, választottunk egy lányt a jelöltek közül, tehát a férfi is dönt és választ.
2016. jan. 12. 17:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Jó én azért az átlagra gondoltam,nem a legjóképűbb férfiakra,akik körül ugrálnak százával a nők,és felajánlkoznak neki.Mert ez a férfiak felső 5-10%-a maximum.De egy átlagos kinézetű férfinak nem sok esélye van egy nőnél se igazából...

Szóval ha az átlagot nézzük,a nő dönt mindig...

Ha csak a jóképű férfiakat nézzük,igen ők dönthetnek,de ahhoz olyannak kell születni,jóképűnek,jó genetikával,ami mint említettem a férfiak kis hányadát teszi ki.

24/F

2016. jan. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
De a nő nem dönthet ha a férfi nem választja ki. Szóval nem érzem én ezt ennyire egyoldalúnak. Mondjuk van két lány akik ott állnak az orrod előtt. Lehet hogy az egyiknek tetszel de ő neked nem így eleve nem próbálkozol nála ergó te döntöttél ő nem kapott lehetőséget míg mondjuk a másiknál bepróbálkozol és elutasít.
2016. jan. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ez még a régebbi időkből származik, amikor a férfiak kezdeményeztek és a nők eldöntötték, akarnak-e többet vagy sem. Egyszerű példa: a férfi odamegy a nőhöz és felkéri táncolni. A nő vagy elfogadja, vagy elutasítja. Természetesen ha nem megy oda a férfi, nem is dönthet sehogy sem, de az, hogy az egyik választ a másik dönt azt jelenti, hogy a labda fel lett dobva.
2016. jan. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Meglátok egy nőt, megtetszik, odamegyek hozzá ismerkedni elutasít, odamegyek egy másikhoz, az is elutasít. Odagurul mellé egy bmw-s vele összejön. Nos kérdező ki választott?


Egyébként ahogy a #11-es leírja, lehet, hogy a jóképű férfiaknál ez máshogy működik, de nálam még soha nem volt olyan, hogy nőkkel ismerkedtem meg és mindegyik akart valamit (a pénzemen kívül).

2016. jan. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ki kell hogy ábrándítsalak az ilyenek a bmw-stől is a pénzét akarják.
2016. jan. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!