Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 éves lány, babával esélytel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves lány, babával esélytelen a párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok,a picim 1 éves,tipikus egy éjszakás,gumi nélküli történet,de képtelen lettem volna elvetetni őt.

Sajna azóta kerülnek a pasik,mintha leprás lennék,ha szóba kerül,hogy van egy gyerekem vagy nem hiszik el elsőre vagy elhiszik,de akkor lelépnek. ha valamelyik mégis marad az vagy szexre vagy pénzre hajt (apukám elég gazdag). Hol és hogyan találjak valakit,aki mindkettőnket elfogad?

Szórakozóhelyek? Csak azt ne! Taknyos kölykök,full piásan.

Net? Hazugok és perverzek gyűjtőhelye.



2016. jan. 13. 09:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
29%

az tény, hogy fiatal gyerekkel nem jó választás, főleg mert te is azt a tábort erősited aki felelőtlen volt, na meg ki akarja más gyerekét nevelni plusz látni az apját v hogy kontaktba legyen a gyerek miatt.

persze ha azóta változtál és jó szerető vagy akkor olyan csalodott emberek akik nőre vágynak az jó választás, de am minek neked pasi? majd jön magátol.

2016. jan. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
59%
Nem vagy esélytelen rá, viszont komoly férfit és nem fiút kell találnod. Aki a feladathoz elég felnőtt gondolkodással áll, de ehhez beléd is kell hogy szeressen. Viszont a nehézség hogy 1 éves és így gondolom nincs is időd ismerkedni. (Most tuti fogsz kapni 10 üzenetet amúgy.) Én azt mondanám barátságból kialakuló kapcsolatot válassz, amit olyan helyeken keress ahol eddig nem. Próbálj ki új hobbit, sportot...
2016. jan. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
14%

"de képtelen lettem volna elvetetni őt"

De emiatt adnék esélyt.

2016. jan. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
55%

Ebben a korosztályban kevés az olyan srác, aki egyáltalán komoly kapcsolatot akar, nemhogy még más gyerekét is magára vállalná és felelősségteljes családapa lenne.


Az idősebb korosztályban érdemesebb esetleg keresgélned szerintem, de ott meg megint az a helyzet áll fenn, hogy mégis, melyik 35-40 éves férfi venne komolyan egy 20 éves kislányt, akinek már van egy felelőtlenségből született gyereke?


Esélytelennek ugyan nem tartom a dolgot, de határozottan nehezített körülmények között indulsz, azt kell mondjam.


A baráti kapcsolatból kialakuló románc szerintem is jó ötlet. Új hobbi, új környezet, ha találkozol egy olyan sráccal, aki barátként elfogad téged, és jól kijön a gyerekeddel, ha úgy érzed, hogy ez másba is átfordítható, akkor az egy jó alap lehet a későbbiekre nézve.

2016. jan. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
41%
Egyáltalán nem vagy esélytelen.Ha baba nélkül volt esélyed akkor babával is van csak türelmesnek kell lenned és a netes ismerkedést nem írnám le.Vannak hazugok igazad van,de vannak hozzád hasonló magányos emberek is csak ügyesen kell szelektálni és óvatosan bánni a bizalommal.:)
2016. jan. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
71%

"Taknyos kölykök,full piásan. "


Ezt épp te mondod? Arra mit mondanál, aki vadidegennel kefél gumi nélkül, majd még terhes is lesz, lehet épp egy szórakozóhelyen "full piásan"?:DDD


Ne ezért nem fogsz kelleni normális srácnak, mert kinek kell olyan, aki így viselkedik.

2016. jan. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
35%

Nehéz ügy, de nem reménytelen a helyzet. Én legalábbis ha jól kijönnék egy lánnyal és meglenne az összhang, akkor csak azért mert gyereke van, nem hagynám el. A pénz az meg nem érdekel, az én szüleim is gazdagok.

Hát ha van nagyobb baráti köröd, akkor ott is tudsz ismerkedni, és hamar kiderül, h ki az aki elfogad, és ki az aki nem. Ha csak néhány barátnőd van, velük is eljárhatsz erre-arra ismerkedni, néha még szórakozóhelyeken is lehet normális társaságot találni. Ha más nem, akkor marad a net, bár kétségtelenül tele van hazugokkal és perverzekkel, de ettől függetlenül értelmes emberekkel is meg lehet ismerkedni. Szerencsé múlik az egész.

2016. jan. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
30%

Komolyan nézz magadba, és legyél őszinte: magad mellé keresel párt, vagy apát a gyerekednek?


Mert nagyon nem mindegy.


Válás után voltam, két gyerekkel (6 és 10 évesek), és észrevettem, hogy hiányzik a férfi társaság az életemből. Nem akartam semmi igazán komolyat, csak valakit, akivel el lehet menni moziba, kézen fogva sétálni, összebújni. Nem csak szexre, kell a romantika is.

Ennek ellenére sokáig senkit még csak be se mutattam a gyerekeimnek.


Nem titkoltam el, hogy vannak, csak tisztáztam az elején, hogy vannak, mint tényt. Meg azt is, hogy "Ti egyelőre nem szükséges, hogy találkozzatok, remélem, megérted".


Volt egy-két kellemes, romantikus kapcsolatom, és soha nem azért ért véget, mert gyerekem van.

Viszont tény, hogy ha párom nem fogadja el őket, ma nem lenne a férjem, és harmadik gyerekem apja. :)


Hagyd meg a pasiknak a választási lehetőséget! Lehet, hogy veled szívesen ismerkednének, de a gyerekre nem kíváncsiak. Ez is egy lehetőség, és egyáltalán nem akadálya annak, hogy jól érezzétek magatokat.

Aki szerelmes lesz beléd, és elfogad úgy, ahogy vagy, az kíváncsi lesz a gyerekre is, és "belenyugszik", hogy rögtön családot kap.

Ahogy falun mondják: akinek kell a tehén, annak kell a borjú is. :)

2016. jan. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
54%
Pont neked kéne csendben maradnod, mert te se vagy ám álomcsaj ezzel a múlttal, hogy tizenévesen összevissza kef élgettél gumi nélkül mindenkivel.
2016. jan. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
59%

"Nem vagy esélytelen rá, viszont komoly férfit és nem fiút kell találnod."


Komoly férfi helyet valódi balekot akartál írni, ugye?

2016. jan. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!