Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felnőtt férfi és tini vs.18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt férfi és tini vs.18 feletti Tinder. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Egy ideig regisztrálva voltam (fogadás szerűségből) a tiniknek szánt Tinderre (magyarul a facebookon olyan évszám volt megadva születési időnek, mintha 18 év alatti lennék). Relatíve sok match volt. Mivel idősebb vagyok igazából, nem írtam senkinek.

Regisztráltam a rendes korommal, ugyanazokkal a képekkel, bemutatkozással. Most heti 2 match már jó aránynak számít; sokkal gyengébb teljesímény, mint a másikon. Mi lehet az oka? Ezekre gondoltam:

1) sokkal fiatalabbnak nézek ki a koromnál, és ezért a tiniknek jobban tetszem,

2) nincs márkás kocsis, Dubajban, New Yorkban stb. készült képem, és az idősebbeknek már fontosak az anyagiak,

3) a kettő egyszerre.


Szerintetek?


2016. jan. 13. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyan nem vagyok fenn Tinderen, szóval tulajdonképpen lényegtelen a válaszom, de ezt a 2. pontot nem tudom szó nélkül hagyni: szerinted az, hogy egy bizonyos korosztálynak már lényegesek az anyagiak, megegyezik azzal, hogy minimum elvárás, hogy multimilliárdos legyél? Komolyan?!
2016. jan. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hidd el, Tinderen minden második pasinak van egy ilyen képe...
2016. jan. 13. 15:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát én abszolút nem várom el senkitől, hogy milliomos legyen. De szeretem ha egy férfi érett és már tart valahol(ezalatt azt értem, hogy nem otthon lakik),meg tudja hívni a barátnőjét erre-arra, ez jól esik egy nőnek. A luxuskocsis pasik azok általában mindezt nem is maguknak köszönhetik, abban nincs semmi becsülendő. Na meg egy korombeli fiú elég éretlen tud lenni és sokszor még fogalma sincs, hogy merre tart. Ezért voltak mindig idősebb partnereim.

19l

2016. márc. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kérdező márkás kocsit írt, és dubajban, new yorkban készült képet, nem luxuskocsit és dubaji villát.


Szerintem egyerűen jobb a kiállásod, mint egy átlag tininek, de a felnőttek között már elveszel a tömegben.

2017. máj. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hármas, miért, te már tartasz valahol?
2017. máj. 8. 12:27
 6/6 anonim ***** válasza:
A fiatal lányok kalandoznak, nem azt nézik mint egy felnőtt nő.. Ott csak azért van több lehetőséged. És igen, a legtöbb felnőtt nő meg eléggé anyagias. Sok nőt arra nevelnek és hidd el, hogy a tinik is oda fognak jutni felnőtt korukra.
2017. máj. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!