Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismeri valaki a Tinder nevű...

Ismeri valaki a Tinder nevű ismerkedős alkalmazást? Aki ismeri, tudna róla véleményt mondani?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömtől hallottam, hogy mostanában a Tinder nevű alkalmazáson ismerkedik és neki nagyon bejött, mert egyszerű és hatásos, csak még kevesen használják itthon.

Állítólag csak jobbra kell elhúzni a képét annak, aki tetszik és balra aki nem tetszik.

Ha van egyezés, akkor lehet randit szervezni.

Ki szeretném próbálni, de attól tartok, hogy átverés az egész csak.

Tudna valaki véleményt írni, aki már használja?

Neten ezt találtam, de nem tudom mennyire átverés a célja:

[link]



2014. aug. 19. 07:51
 1/4 anonim válasza:
én nem ismerem ,de van benne valami..tényleg csak külső alapján döntöd el ..bár általában egy tekintet vagy az öltözék is mutatja milyen lehet az ember :)
2014. aug. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Senki más? :O
2014. aug. 24. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a bajom, hogy néhány lányt véletlenül húztam balra, pedig nagyon jól néztek ki, és nem tudom, hogy hol lehet ezt visszacsinálni. Eleve rossz az a megoldás, hogy ha belemész az illető profiljába, akkor ott már balra kell húzni a többi képhez. Ha véletlenül mégsem vagy benne, akkor a balra húzással azonnal kukáztad azt, akinek épp a többi képe érdekelt volna. Valamint eközben is, ha pattogott kettőt az ujjam a képernyőn, azt oldalra dobásnak vette, és általában a rossz oldalra dobásnak, mert épp balra akartam csúsztatni, a köv. képre. :PPP
2014. szept. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó app. Egyszerű, a külső alapján döntöd el, meg akarod-e ismerni a belső tulajdonságokat is. Végülis a való életben is így működik, csak itt gyorsabb. Nekem bejött, párkapcsolatban élek, ebben a Tinder volt a segítségemre.
2014. okt. 4. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!