Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg egy átlagon aluli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg egy átlagon aluli csúnyább pasi, ha tenne is azért hogy barátnője legyen és jó belsővel tud is kompenzálni, akkor összejönne egy ilyen pasinak egy átlagos barátnő?

Figyelt kérdés
2016. jan. 13. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
soha! max 30-40 éves ki mustrált nők
2016. jan. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
1. Ó de jó is volna egy 35-40 es nő :3
2016. jan. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Neked is fontos a külső, legyen legalább átlagos... gondolod, hogy a nőknek nem fontos?
2016. jan. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ. Nem mindegy mennyire esel ki az adott lány szépség ideáljából. Ha nagyon akkor így sincs esélyed. De a jó benső se mindegy mit takar. Nekem ez azt jelenti hogy kedves vagyok érzelmes mindent megadnék neki meg hasonlók. Ez szép és jó de ezzel nem vagy kisegítve. Nagyon nem. A magabiztosság humor és jó szöveg a fontos.

Emellett az hogy az arcod milyen (gondolom arra írtad hogy csúnya) még nem minden. Az összkép nagyon fontos a kisugárzásod mellett. A jó benső hosszabb távon fontos nem a nő megszerzésénél. Szóval a stílus a testalkat a kisugárzás a magabiztosság a kezdeményezőképesség humor és hasonlók kellenek ahhoz hogy barátnőt fogj. Persze nem mind egyszerre de minél több ponton sikerül javítanod annál nagyobb lesz az esélyed.

Túl feketén és fehéren próbáljátok ezt az egészet megközelíteni szerintem.

(És most mehet a lepontozás. Mindenesetre remélem lesz aki legalább végiggondolja amit írtam.)

20/l

2016. jan. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon kevés a menthetetlenül csúnya férfi. Az esetek talán 0,1 százalékát tartom annak.

Sportos, egészséges testalkat, megfelelő frizura, ápolt, egészséges fogsor, testalkathoz, személyiséghez illő öltözködés, ami a pozitív tulajdonságokat emeli ki, ez mind csodákra képes.

Egy nagyobb orr, vagy fül, nem akkora probléma, attól még nem leszel ocsmány, sokaknak kifjezetten jól is áll. A problémás bőrt lehet kezelni.

Nem biztos, hogy minden nő rádvetné így magát, de bőven beleférnél az átlagosba, még lehet jobb is lenne.

Mi a problémád saját magaddal? Miért gondolod, hogy csúnya vagy?

2016. jan. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hiába van jó belsőd (ha esetleg a külső nem is túl előnyös) ha nem tudod kimutatni azt. Tehát nem rendelkezel jó kommunikációs képességekkel, nem tudsz társaságban könnyen (főleg sok idegen ember előtt) feloldódni, nincs megfelelő kezdeményezőképességed, és nincs jó "dumád". Lehetsz te akármennyire kedves, okos, figyelmes, udvarias stb., ha képtelen vagy ismerkedni akkor SOHA nem lesz senkid.
2016. jan. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy ezen az oldalon főképp a csúnya pasik elvárják, hogy átlagos/szép barátnő beléjük szeressen, és szerintem ha egy csúnyácska lány próbálkozna náluk, szépen visszautasítanák ők is azt a lányt.


Ezt amúgy annyira nem értem. Az meg mekkora nagy bunkóság a nő részéről itt, ha egy átlagos lányként átlagos férfit szeretne maga mellé.

2016. jan. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!