Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, benneteket hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, benneteket hogyan utasítottak már vissza?

Figyelt kérdés

Írnátok KONKRÉT példákat, szituációkat? A következőkre lennék kíváncsi:

Milyen helyzetben próbálkoztatok?

Mi alapján választottátok ki a nőt/lányt, akinél bepróbálkoztatok?

Milyen szöveggel indítottatok?

Pontosan hogyan utasítottak el, milyen szavak hangzottak el?



2015. szept. 9. 19:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Pl. szembejövő csajokat szólítottam le utcán (gyakorlás/félelmek csökkentése céljából) és rám se néztek, csak max. odavetettek egy "bocsi, nem"-et és mentek tovább. Vagy kérdeztem valamit, válaszoltak és utána elfordulva, kicsit lekezelően ilyen mondták, hogy "sziaaa..." (= "húzzál már el" :D)


Tánctéren eltolt magától a csaj, vagy elfordult tőlem vagy éppen mosolygott rám, de rázta a fejét, hogy "bocsi, de nem". Extrémebb esetben - ha hozzáértem pl. a derekához - félrehúzódik és néz rám ilyen "mi a fszt akarsz" nézéssel.


A netes oldalakat nem írom, ahol látták az üzenetemet, de nem válaszoltak, szerintem az nem igazi visszautasítás.


Ezek voltak a legnyilvánvalóbbak, most az olyanokat, hogy dumáltunk egy csajjal neten (akit nem feltétlenül online ismertem meg) és részéről egy idő után elhalt a beszélgetés, nem veszem ide).


Mindezek ellenére sokkal rosszabb a megbánás, amikor adódik egy lehetőség és nem élek vele. Ezekre a mai napig emlékszem, a visszautasításoknál meg törnöm kellett kicsit a fejem, hogy pontosan visszaemlékezzek rájuk.

2015. szept. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

# 1: Köszönöm. Őszintén szólva ezek többségét én is művelem, mert

1. Utcán általában sietek A-ból B-be, ráadásul akik leszólítanak, azok többségében adománygyűjtők, vagy kéregetők.

2. Ha egy vadidegen pasi a derekam fogdosná, akkor a legkevesebb (!) lenne egy rosszalló pillantás.

3. Társkeresőn akkor nem szoktam válaszolni, ha szemmel láthatóan el sem olvasta az adatlapom, hogy kit is keresek, és abszolút nem illik bele a preferenciáimba. De olyan is volt, hogy benne voltam egy komolyabb ismerkedésben, ezért mindenkit elutasítottam.


Szóval többnyire nem is az adott személynek szól az elutasítás, hanem magának a helyzetnek...

2015. szept. 9. 19:44
 3/19 anonim ***** válasza:

"Tánctéren eltolt magától a csaj, vagy elfordult tőlem vagy éppen mosolygott rám, de rázta a fejét, hogy "bocsi, de nem". Extrémebb esetben - ha hozzáértem pl. a derekához - félrehúzódik és néz rám ilyen "mi a fszt akarsz" nézéssel. "


Ugyanezt megtörtént már velem is, 4-5 alkalommal amire emlékszem és akkor eléggé lelombozott.

2015. szept. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Legtöbb visszautasítasz úgy hangzott, hogy legyünk csak barátok.
2015. szept. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Egy bálon minden bátorságomat összeszedve felkértem egy nőt táncolni, aki már régóta tetszett, de azt mondta, hogy most nincs kedve. Egy perccel később már másvalakivel táncolt...
2015. szept. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%

Gyűjteményem az ismerősi körömből amilye toplista helyezésekkel


1.A Te arcod csak anyádnak tetszik

2.Nekem Te kevés vagy

3.Őrség!

4.Rájöttem, hogy miért vagy ronda, hasonlítasz apósomra

5.Elszabadult a szörny!!!

6.A cirkusz a városban van?

7...........bbbbblááááááááááááááááááááááh... *toccs*

8.Ááááááááááááá! EZ MI????

9.Melyik az eleje?

10......(semmi duma) megjelenik egy gyurma a hátad mögött... Pista verd agyon!

2015. szept. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
"Extrémebb esetben - ha hozzáértem pl. a derekához - félrehúzódik és néz rám ilyen "mi a fszt akarsz" nézéssel. " - Teljesen jogos reakció, többek között emiatt is nem jártam egy idő után ilyen szórakozóhelyekre.
2015. szept. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Van, akinek bejön tánctéren a határozottabb fellépés (volt már erre is példa), csak tapasztalat kell hozzá, hogy észrevedd, ki az :D
2015. szept. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"Szóval többnyire nem is az adott személynek szól az elutasítás, hanem magának a helyzetnek..."


Mindig az adott helyzetnek szól.

2015. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Megismerkedtem tavaly nyáron egy lánnyal, egy hétig voltunk egy helyen. Ősszel ő írt rám, én folytattam, és mondtam neki ha ráér, akkor szóljon és találkozzunk. Belement, majd szülinapja jött, írtam neki, és akkor is mondtam hogy szóljon. Aztán nem írt többet.

Nem mondtam le róla végleg, sőt, de utólag az egészet nézve nagy mázlim volt hogy nem keresett, mert ha összejöttem volna vele, akkor nem változott meg volna az életem teljesen egy másik lány miatt. Szóval bonyolult ez. :D

2015. szept. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!