Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most komolyan van még ilyen lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan van még ilyen lány?

Figyelt kérdés
Valószínűleg ez most megint egy újabb sírós kérdésnek fog tűnni, de miért ilyenek a nők? Miért nem képesek elmondani mit akarnak, miért hülyítik az embert? Miért könnyűvérűek sokan? Nem akarok általánosítani, de a lányok/nők többsége ilyen. Sőt ahogy "lejjebb megyek" életkorban egyre rosszabbak. Van még egyáltalán olyan lány, aki nem bulizik és issza le magát, aki szeret olvasni, moziba járni, aki szép, aranyos, MEGBÍZHATÓ, egyenes, aki értékeli, ha rendesen vele és nem az jön be nekik, ha valaki fszkalap, aki vevő a romantikára? Én sajnos amikor önmagamat adtam a jó fiút, az igazi önmagamat, akkor mindig csúnyán pofára ejtettek. Aztán szépen beálltam pawanak, majd rossz fiúnak, eljátszottam, hogy bunkó állat vagyok és hirtelen lett sikerem is, mégha legbelül pocsékul is éreztem magam. Volt barátnőm, de semelyiknek nem tudtam "átadni a lelkem" egy részét, amire már régóta vágyom. 21f
2016. jan. 13. 19:55
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
50%
Van ilyen csak ritka.
2016. jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
90%
Most komolyan van még ilyen fiú? Ugyanezeket a sztereotípiákat mind elsorolhatnánk a fiúkról is. Valami új nincs? Valószínűleg rossz helyen keresgélsz. Engem és más ismerőseimet is próbálták már ilyen bunkó állatok behálózni de röhögve elküldtük őket.
2016. jan. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
90%

Persze, hogy van ilyen lány. Ismerek is nem egyet.


(Most majd jól le leszek pontozva, és hazugnak leszek beállítva, ám legyen.)

2016. jan. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
93%
Ha tényleg ilyen vagy, akkor megérdemelsz egy általad jellemzett lányt.:) Hidd el, vannak ilyenek csak sajnos nagyon kevés. Biztos vagyok benne hogy Te is találni fogsz ilyet. Én dettó ugyanez voltam pár éve. "Nincs rendes férfi" "Boldog leszek-e valaha?!, Tuti nem találok rá az igazira." De nem lett igazam. :) Te is csak el vagy keseredve, ahogy anno én voltam. Nálad is kopogtatni fog a szerelem, ez biztos. És sok sikert kívánok hozzá:)) Önbizalom! :)
2016. jan. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
33%

Furcsa, de egyre inkább ezt látom én is.

Kövezzetek meg, de gyakran a legnormálisabb lányokról is kiderül, hogy hihetetlen nagy szemétládák és semmi egyenesség nincs bennük. Valahogy így csinálnak ahogy leírtad.

Természetesen, ha ezt így kijelented akkor máris te vagy a rossz. Érdekes azért, hogy milyen sokan látják így, elgondolkodtató...

Persze van aki ezt is az előnyére tudja fordítani. Beöltözik, elmegy buliba és hazavisz valami félrészeg csajszit.

2016. jan. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
79%
Persze és ha a lányok kijelentik, hogy minden fiú csak azt akarja és nincs egy normális sem, és blablabla a szokásos, akkor rögtön ők lesznek a rosszak. Pedig elgondolkodtató lehet ha sokan látják így.
2016. jan. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
20%
szerintem nincs! sajnos a mai 10en 20 on éves csajok nők sex drog alkohol bulizás a fő tevékenységük ! ezt sok haverom is tapasztalta amíg kedves rendes volt addig a kutyának nem kellett bunkó lekezelő lett mindig van nője.....
2016. jan. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
89%

#5 Gyakran a legnormálisabb férfiakról is kiderül, hogy szemétládák...


Ugyanolyan arányban vannak szerintem szemétládák és nem szemétládák mindkét nemnél.

2016. jan. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
8%

6#

A szexelni vágyás mióta bűn? És igen, a legtöbb fiú azt (is) akarja, ahogy a lányok is. Ha ez nem tetszik akkor lehet menni kolostorba.

2016. jan. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
92%

Nem az a baj, hogy szexelni akarnak, hanem hogy rögtön. Aztán ha megkapják a nőt, elhúznak.


Illetve mit gondolsz, mért vannak tele a társkeresők farokmutogatókkal? Mert ők aztán biztosan komoly kapcsolatot akarnak.

2016. jan. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!