Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet olyan csúnyább,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan csúnyább, átlag alatti pasi, aki több nőt utasított vissza, mint ahányan őt utasították vissza?

Figyelt kérdés
2016. jan. 13. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Természetesen, ha soha, egyetlen nőnél sem próbálkozott.
2016. jan. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1. Tehát több lány próbálkozott és vissza is utasította.
2016. jan. 13. 23:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Lemmy Kilmister (RIP) vagy Gene Simmons valószínűleg :D
2016. jan. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, ha ez a srác a szép nôkhöz vonzódik kizárólag, de nem mer egynél se bepróbálkozni, ellenben nála már próbálkozott be legalább egy még nála is csúnyább nô, akit visszautasított.
2016. jan. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem létezik ilyen. Miért? Mert átlagos kinézet bőven megvan nálam,adok is magamra,öltözködésemre is,és hozzám sem jött oda soha egy nő sem...

Szóval nem valószínű a dolog.

24/F

2016. jan. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A többet az túlzás, de volt példa mindkettőre több is. A külsőm kifejezetten átlag alatti. 22/f
2016. jan. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Dawid Bowie, halottról jót vagy semmit, de tény, hogy rohadt ronda volt.
2016. jan. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jan. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elvileg lehetséges, gyakorlatilag nem valószínű. Legalábbis én nagyon átlag alatti vagyok, ocsmány, és alacsony, és soha nem próbálkozott nálam egy lány sem. Mondjuk, akinél meg én próbálkoztam, azoknál mindig azonnali elutasítás volt a reakció.
2016. jan. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!