Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 23 éves vagyok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves vagyok és még nem volt barátnőm. Mit válaszoljak ha a kapcsolataimról kérdeznek?

Figyelt kérdés
Az elmúlt néhány évben sok lánnyal beszélgettem és mindig feljön a téma: hány kapcsolatom volt és milyen hosszúak voltak. Elég ciki nekem ez a téma, mindig nehéz bevallanom, hogy még nem volt igazi kapcsolatom. Úgy érzem, hogy ez hátráltat engem és kicsit tanácstalan vagyok, hogy kéne kezelni egy ilyen helyzetet.

2016. jan. 14. 16:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mondd azt, hogy feleslegesnek tartod, hogy a múltról beszélj ilyen téren. És kérd, hogy tartsa tiszteletben. :D
2016. jan. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ez is egy megoldás, viszont engem érdekelne az ő múltja és nem lenne fair ha ő mesélne én meg nem.
2016. jan. 14. 16:25
 3/22 anonim ***** válasza:
Sokáig visszahúzódó voltál és most kezdesz el igazán élni, mert kitartó munkával sikerült túllépned a korlátaidon. Emiatt nem volt még komoly kapcsolatod és most is csak akkor vágnál bele, ha találnál hozzá egy igazán értékes nőt, mert egyelőre nagyon fiatal vagy és inkább kötetlen módon szeretnél ismerkedni.
2016. jan. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Kerüld ki!

Mondd hogy ne haragudj, de sem dicsekedni sem panaszkodni nem szeretnék, és a diszkréciót nagyon fontosnak tartod!

De nem is igazán lenne túl nagy élmény neki meghallgatni!

Ha ebből nem veszi le, hogy tőled ugyan meg nem tud semmit, (a nem létező keféléseidről) akkor mesélj valami lényegtelen hihetőt!

És csajozz ezerrel, mert egyre nehezebb lesz ahogy öregszel!

2016. jan. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Épp ezt teszem. "Keféléseim" voltak, de azokra nem vagyok annyira büszke, viszont egy komoly kapcsolat nagyon jól jött volna és így utólag valóban egyre nehezebb lesz.
2016. jan. 14. 16:28
 6/22 anonim ***** válasza:

Akkor meg mondd el neki hogy:

Erről csak annyit, hogy komoly dolog nem volt még sajnos, de az is igaz hogy még nem akadtam olyan lányra aki ennyire tetszett volna!

Ha ettől nem olvad, akkor nem nagy veszteség! :-)

2016. jan. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Igazából nem is igaz hogy egyre nehezebb, csak Ti azt hiszitek!

60 éves vagyok, de alig volt idő amikor kapcsolat nélkül voltam. (2 x elváltam) Fizetős csaj nem kellene semmiért!(ha ingyen akar akkor jöhetne, de a fizetést a férfiasságom végének tekinteném)

2016. jan. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
7: A 4-es válaszoló valószínűleg úgy értette, hogy tapasztalat nélkül lesz egyre nehezebb, nem a kor miatt.
2016. jan. 14. 16:42
 9/22 anonim ***** válasza:

kerüld ki, de a fölényes terelés gyanús lesz ("feleslegesnek tartom...").


ilyet egyébként én ismerkedős szakaszban nem szoktam megbeszélni, minek? akkor beszélgetnék erről, ha semmi érdekesebb nem jutna eszembe, azaz unnánk egymást. nem ez az első, amit meg akarok tudni a másikról. később persze szoktam beszélni róla, ha kíváncsi, akivel vagyok.

2016. jan. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Persze, én sem ezzel kezdek. Egyébként ők szokták kérdezni, nem én hozom fel a témát, mivel nekem ez kínos.
2016. jan. 14. 17:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!