Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszólta amivel foglalkozom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszólta amivel foglalkozom, mit válaszoljak neki?

Figyelt kérdés
Üzeneteket váltottunk a barátommal.Több téma került szóba,egyik a munkám.Azt írta hogy amit csinálok az nem munka,mert szerinte nem csinálok semmit.Ő nehéz fizikai munkát csinál,az enyém főleg agyilag terhel le,de nem egy helyben ülök.(majdnem minden nap kb.13 órát dolgozok,1-2 szabadnapom van,aludni járok haza).Konkrétan leszólta,ami most elég nagy tüske bennem.Milyen szöveggel vágjak vissza neki ? Ezt sértőnek érzem,mert becsületesen felkelek minden hajnalban,panasz nincs a munkámra,milyen jogon szólja le ezt egy olyan ember,akivel együtt vagyok ...
2015. aug. 29. 08:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van akit az eszéért fizetnek:)
2015. aug. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A világot építeni ÉS fejleszteni kell.

Ő építi, te fejleszted, egyik a másik nélkül nem megy...

2015. aug. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem szükséges a visszavágás, mert az gyerekes viselkedés, és te szerintem felnőtt vagy, aki normálisan meg tudja beszélni a másikkal a problémáját KOMMUNIKÁCIÓVAL, ÉRVELÉSSEL!!


Nem értem, hogy mire volt jó, hogy így leszólta, nem végezhet mindenki pl. nehéz fizikai munkát. Ő férfi, te meg nő, te szellemi tevékenységet folytatsz, ami lehet, hogy még fárasztóbb, mint a fizikai.

Az ő felfogása elég gyerekes, és te is az leszel, ha ilyen visszavágásos dolgokon töröd a fejed.


Beszéld meg vele a problémádat normálisan felnőtthöz méltóan kommunikációval. :)

2015. aug. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet h van abban vmi, h okos enged... :) ne fokozd, kicsit idiota a baratod ezzel a hozzaallassal, ez van, nem kellene talan visszaszolni, ilyenkor sztem kis irigyseg is van ezekben az emberekben, h ok szo szerint megdolgoznak a penzert, neked meg mintha csak ugy jonne. Szoval fogd fel ugy talan, h irigy. :)
2015. aug. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ez az érvelés hülyeség, mert eleve nem az érvelés talaján született. az ilyen beszólásoknak úgy vettem észre, nem az a lényege, amit mondanak, hanem hogy aki mondja, az mennyivel jobban csinálja, és te HOZZÁ KÉPEST nem csinálsz semmit.


ha még nem szereted, és máskor is észreveszel hasonlót, szerintem távolodni érdemes.

2015. aug. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A pasid primitív azért néz le.
2015. aug. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy "igazad van, akkor most felmondok, és egy fizetésből fogunk megélni ketten... igen a tiedből! Ja.. és nagyok az igényeim, szóval keress többet!"
2015. aug. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenéz, hanem kisebbségi komplexusa van. Még most zárd le a dolgot, mert ebből semmi jó nem sül ki.
2015. aug. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Dobd ki :)
2015. aug. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Biztos csak viccelt, és ha így van, akkor valahogy viccesen vágj vissza, pl. amit írtak, hogy van, akit az eszéért fizetnek, vagy a két szép szeméért.. Ha viszont úgy érzed, komolyan gondolta, akkor lapát. Komolyan. Csak végtelenül primitív ember gondol ilyet komolyan, és ez az élet más területein is meg fog nyilvánulni.
2015. aug. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!