Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedés terén nőnek születn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés terén nőnek születni kiváltság és szerencse?

Figyelt kérdés

Egy nő válogathat a felkérő pasik között, ha egy átlagos nő felmegy egy társkeresőre, csomó levelet kap helyes pasiktól, akik között válogathatnak, egy átlagos pasi évekig szingli.

Egy nőnek nem elvárás hogy erős határozott legyen, ha nem magabiztos, akkor kis aranyos a lány. Egzisztenciát is inkább a férfinak kell megteremteni stb stb,


2016. jan. 14. 17:42
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
37%
a nőknek könnyebb a párkeresés 1000x neki csak ki kell választani kivel jönnek össze
2016. jan. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim válasza:
60%

Férfi létemre nem gondolom így.


Nekem nincs problémám azzal, hogy határozott legyek, és egy nőtől is elvárom a magabiztosságot, egyéniséget, erős jellemet.

2016. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
88%
nézz már körbe... aha, minden nő boldog, elégedett és kipihent, lubickol a lehetőségek kánaánjában.
2016. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
67%
Bocsi, de pont fordítva van. Te mint férfi, BÁRMELYIK nőnél próbálkozhatsz. A nő viszont csak azok között a férfiak között válogathat, aki próbálkozik nála.
2016. jan. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
22%

"A nő viszont csak azok között a férfiak között válogathat, aki próbálkozik nála."


Sehol nincs leírva, hogy a nő nem kezdeményezhet. Egyébként tökéletesen egyetértek a kérdezővel, egy nőnek szinte semmit nem kell tennie egy párkapcsolatért, a férfiak felé viszont óriásiak az elvárások. Legyen magas, izmos, intelligens, jóképű, művelt, határozott, kezdeményezzen és oldalakon át lehetne sorolni a nők igényit... és aki nem ilyen az férfiként el van könyvelve vesztesnek...

2016. jan. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
83%

Miért, a nők felé nincsenek elvárások?

Legyen szép, tip-top, lehetőleg karcsú és nőies, tudjon főzni, ha túl hamar fekszik le a pasival, akkor k..va, ha nem adja magát könnyen, akkor prűd...

Nem vagyok csúnye, de nem is az a világrengető szépség, szóval akár átlagosnak is lehet mondani ilyen szempontból, és mégsem válogathattam csak úgy a férfiakban. Úgyhogy nőnek lenni nem kiváltság ebből a szempontból sem.

2016. jan. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
25%
egy nő párkeresés olyan mint ha egy plázában sétálnál és csak ki kell választanod a legszebb ruhát. kb viszont 1 férfi legyen 180cm helyes határozott legyen egzisztenciája meg az isten se tudja minek kell még lenni hogy legyen átlagos nőd
2016. jan. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:

"és mégsem válogathattam csak úgy a férfiakban."


És itt a hatalmas különbség. Te csak szimplán nem válogathattál, sok férfinak meg egyszerűen egyáltalán nem jut párkapcsolat, mert nem tudja megugorni a hatalmas igényeket. Ami meg az elvárásokat illeti, a tip-topság nem szokott elvárás lenni, ne legyél tehén és legyen egy nem túl bizarr fejberendezésed és már jó nő vagy. Ez a főzés dolog nem értem miért probléma, kb. egy hét alatt meg lehet tanulni főzni, ha nagyon muszáj még nekem is megy, az átlag férfi nem mesterszakács barátnőt keres, hanem olyat aki nem elkényeztetett liba, és hajlandó bemenni a konyhába. Ez a mikor fekszünk le dolog, pedig NEM a férfiak elvárása, hanem a nőké, pontosabban az adott nő környezetéé.

2016. jan. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Miért, a nők felé nincsenek elvárások? hát biztos nem annyi mint a nőknek a férfi felé . már az is baj hogy a csajom legyen csinos meg tudjon főzni ez olyan nagy kérés? jah tudom 1 férfinak nem szabad válogatni csak a nőknek....
2016. jan. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
51%
Igen. Nagyon jól látod. Egy nőnek sokkal könnyebb párkapcsolatot létrehoznia, de nehezebb megtartania. Utóbbinak sem kellene feltétlenül így lennie, csak a nők mindig azt a pasit választják, aki jóképű, magas, csak ez a típus nem fog leragadni egy nőnél. Aztán jön a sírás, hogy az összes pasi stb... De ha észrevennék azokat, akik külsőre nem néznek ki jól, de hűségesek, akkor már minden problémájuk megoldódna.
2016. jan. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!