Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak hogy ha nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ha nincs egy szál életkedvem sem párkapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés
Jó most sokan írják, hogy fogadd el magad így ahogy vagy, meg lehet élni párkapcsolat nélkül is, de ez koránt sincs így. n/24
2016. jan. 14. 18:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Na majd most kapsz ajánlatokat, csak győzz válogatni közülük.

Sokan ezen az oldalon még látatlanban és ismeretlenül is feleségül vennének csak annyi miatt, hogy nő vagy.

2016. jan. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
És mi akadályoz meg abban, hogy kapcsolatod legyen?
2016. jan. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát engem az nem vigasztal hogy itt rám írnak tök ismeretlenek.
2016. jan. 14. 18:33
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi vigasztalna, hogy bekopogtat az ajtódon a nagy ő?
2016. jan. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Talán adj esélyt egy olyan férfinek, aki nem jön be külsőre. Ja, hogy csak modell kinézetű, kigyúrt, magas férfiak jönnek számításba nálad. Akkor megszívtad.
2016. jan. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem is helyes férfiaknak adtam esélyt, még is ők is csalódást okoztak.
2016. jan. 14. 18:37
 7/14 anonim ***** válasza:
Utazz! Kirándulj! :)
2016. jan. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Megismerkedünk, és már nem leszek ismeretlen neked. Na mit szólsz?

Csendes vagyok, kapcsolatfüggő, túlérzékeny, sírtam a titanicon is , folyton ölelnélek, és ronda vagyok. Ha elnyertem a tetszésed, írj!

2016. jan. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
10%
8: Ezt elszúrtad! Kiírtad, hogy ronda vagy, ezek után már semmi esélyed nem lehet :D Egy nőnek sem kell ronda pasi, ezt tapasztalatból tudom, hiszen alacsonynak és ocsmánynak születtem, és 29 évese még egy randi sem jött össze a külsőm miatt.
2016. jan. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Jó most sokan írják, hogy fogadd el magad így ahogy vagy, meg lehet élni párkapcsolat nélkül is, de ez koránt sincs így."


Miért nincs így? Én akkor nem is élek? :D Ba+ igazad van, lehet nincs is életem...


Rohadj meg, hogy elveszed az ember életkedvét is a siránkozásoddal!

Most akkor én is mit kezdjek magammal?


24f

2016. jan. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!