Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a testem kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a testem kell a pasiknak?

Figyelt kérdés
Mindig csak azt kapom a pasiktól, hogy: "Fúúú! De jó a tested!! Meg akarlak izélni!!!". Pedig én egyáltalán nem vagyok ilyen könnyűvérű fajta! Csendes és visszahúzódó vagyok. Nem kelletem magam! Nem flörtölök orrba-szájba! A megjelenésem sem hivalkodó! Mégis minden pasi, akivel összehoz a sors,csak a testemet akarja! Közölték is velem nem egyszer, hogy komolyat nem akarnak velem, de a testem az baromi jó!! Már elkeseredésemben az is eszembe jutott, hogy ezzel az erővel már akár prostinak is állhatnék! Mit tegyek??

2016. jan. 14. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:

küldj képet:)

lány vagyok, nem egyéb célokból,csak kíváncsi vagyok. :D


egyébként érdekes.. van rendes ismerkedés is? vagy randi?

talán unalmas vagy. (bocsi)

vagy nem a jókba futsz bele.( bár ha sosem azokba, az megint érdekes)

2016. jan. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Hmm, ez egy nagyon bonyolult és összetett kérdés.

Én csak annyit tudok rá mondani, hogy nagyon megizélném a tested! :D


Nem lehet, hogy pont olyan pasikkal ismerkedsz akik csak erre hajtanak? Most nem akarom leírni a típust, mindenki maga elé tudja képzelni.

2016. jan. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most mondjam azt, hogy egyél minden este 22 után abált szalonnát kenyérrel és hagymával? :D
2016. jan. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Azért valljuk be, közöttetek, jó csajok között igen kevés az értelmesebb fajta, akik a testükön kívül fel tudnak mutatni valami mást is, mondjuk agysejtek, agykapacitás szintjén. Bevallom, én magam is azon elmélet híve vagyok, miszerint a jó nő semmi másra nem jó az egy éjszakás kalandon túl. Természetesen vannak kivételek, de engem alapból elrettent a komoly kapcsolat gondolatától, ha egy nő irtó jól néz ki. Különben is akárhogy forgatjuk, egy jó nő sokkal hamarabb lelép egy kapcsolatból, hiszen a sok jelentkező, a sok próbálkozó közül elég, ha csak egyetlenegy férfi jobb bármilyen adottságában a pillanatnyi barátnál.


Mit akarok ezzel mondani? Amikor bemész az üres cukrászdába, ahol 2-3 fajta sütiből válogathatsz, nagyobb eséllyel fogod megenni a már magadnál lévő sütit, mintha a cukrászda tele lenne stószokban felpakolt készlettel, színesebbnél színesebb, finomabbnál finomabb áruval. A jó csajok válogathatnak, az átlagos csajok kevésbé.

2016. jan. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 LazyJones ***** válasza:
Nem ismerlek, nem láttalak, nem érdekelsz. Nekem a tested sem kell. Szóval induljunk ki abból, hogy nem minden pasi hajt a testedre. Indulj a nulláról, és mutass nekik helyette mást, ami érdekli őket, akkor majd más lesz a vége is :)
2016. jan. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%
Én is dugnám a kérdezőt.
2016. jan. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ahogy a kérdésed olvastam, én is arra gondoltam, hogy lehet a külsőd hivalkodó. De írtad, hogy nem. Hát nem tudom. Írhatnál egy kicsit arról, hogyan öltözködsz, milyen körökben mozogsz. Meg, hogy mik az elvárásaid.


Lehet hogy van valami a kisugárzásodban, vagy a megjelenésedben, ami mégis ezeket a pasikat vonzza.


Elég érdekes a kérdésed. Én inkább azt tapasztalom, hogy nagyon sok az olyan egyedülálló pasi van, aki komoly kapcsolatot szeretne, de a nők lerázzák őket és az ilyen tenyészbikák, akik csak dugni akarnak, mint ahogy a kérdésben is mondtad, ők a sikeresek a nőknél. Tény, hogy sok a bunkó pasi, sokan elállatiasodtak. Lehet egyszerűen le kéne ráznod ezeket és olyanokra koncentrálnod vagy várnod, akik nem csak ezt akarják.


Egyébként én hiába próbáltam az utóbbi időben udvariasan ismerkedni, nem nagyon működött. Ezután sem váltok bunkó stílusra. Csak hát csalódás, hogy azok a pasik, akik így ismerkednek vagy csak játszmáznak, sokkal sikeresebbek mint én.


25F

2016. jan. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!