Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért áltatják a csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért áltatják a csúnya férfiakat, akik soha senkinek nem jönnek be, h nekik is ugyanannyi esélyük van a nőknél, mint a jóképű sármos pasiknak?

Figyelt kérdés
ez egy akkora hazugság, mint ide ausztrália ..
2015. dec. 16. 15:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

Én sem értem.

A kedvencem, amikor a lányok győzködnek, hogy küldjek képet, aztán mindig azzal jönnek, hogy csak nem vagyok az ízlésük. Na persze.

2015. dec. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%
Miért pont Ausztrália?
2015. dec. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%
Én egy szép nő vagyok, a barátom abszolut nem helyes. Amikor először megláttam egyáltalán nem tetszett. Aztán megismertem, egyre jóképűbbnek láttam, beleszerettem fülig mert egy végtelenül jó, őszinte és normális ember. Azóta is a mindenem. Sose cserélném le egy jóképű, sármos pasira. El sem hiszitek, hogy az önbizalom és a belső értékek mennyit számítanak.
2015. dec. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

3


Na de, ha egész életedben éreztették veled, hogy csúnya vagy, nem jössz be senkinek stb., akkor hogy a bánatba alakulhatott volna ki az a bizonyos önbizalom?

2015. dec. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
32%
Szerinted a párommal ez nem így volt? :) Csak felnőtt, és szerzett magának önbizalmat jó sok munkával és kitartással. Saját magatokon múlik ez. Nekem sem úgy osztották az önbizalmat, megdolgoztam érte.
2015. dec. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%

Oké, nincs esélyetek a nőknél, maximum a vakszerencse. Minden bizonnyal egyedül fogtok megöregedni.


Így jobb?

2015. dec. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

5


Azért érdekelne, hogy mégis honnan, mivel szerezte.

Nyilván nem jóképű és csúnya között amúgy óriási a különbség.


6


Az álszent hitegetésnél minden jobb.

2015. dec. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%
Úgy, hogy hitt önmagában és értékelte a jó tulajdonságait. A nem jóképű pedig egy finom megfogalmazás volt.
2015. dec. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

8


Tapasztalatom szerint ez korántsem elég.

2015. dec. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Nekem volt olyan barátom, aki tényleg kimondottan csúnya volt (egy genetikai betegség miatt), és a lábai előtt hevertek a nők, olyan volt a kisugárzása. Engem is azzal fogott meg. Magabiztos, humoros, közvetlen, életrevaló pasi, nem siránkozik azon, hogy hogy néz ki, hanem tisztában van az értékeivel és ezt sugározza kifelé is. Konkrétan tudom, hogy amikor velem összejött, akkor három-négy nőnek "törte össze a szívét", mert titokban érte epekedtek.
2015. dec. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!