Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinál egy lány, ha szerelmes lesz egy fiúba?

Figyelt kérdés
Addig világos, hogy a fiúknak kell udvarolniuk a lányoknak, és a lány választ az udvarlók közül. De mi történik, ha egy lány beleszeret egy fiúba, aki nincs az udvarlók sorában? Összejön a legszimpatikusabb hódolójával, és titokban a szerelme után sopánkodik? Vagy veszi a fáradtságot, és kezdeményez a kiszemeltnél? Várom a válaszokat az általatok tapasztaltakról.

2016. jan. 14. 23:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Várja a sült galambot.
2016. jan. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%

ez teljesen egyénfüggő

én megpróbálnék közelebb kerülni hozzá, aztán lesz ami lesz

2016. jan. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
67%
szelfizik vezetékes telefonnal.. csatlakozok az elsőhöz :)
2016. jan. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Embere válogatja. Van aki nem tesz semmi, van aki kezdeményez.
2016. jan. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%

Magamból kiindulva mindent megtesz amire csak lehetősége van izléses határokon belül.Én elsőkörben finom elkezdek flörtölgetni,ha belemegy örülök,mint majom a farkának.Ha ez a szint nem megy tovább konkrétabb leszek,míg nem elhívom randizni ha a kiszemelt nem teszi meg.Volt már olyan,hogy radikális módszerhez folyamodtam,mert nagyon szerettem volna már magamnak tudni az illetőt így megcsókoltam minden bevezető nélkül(bejött). Viszont volt olyan is,hogy más karjaiba menekültem vígaszért.Megoszlik.Én nem sokáig vagyok az a várom a sült galambot típus.

Viszont az a tapasztalatom,hogy valahol megijedtek attól ha egy lány kezdeményez srácok.( talán azért,mert nem szerettek prédák lenni ^^)

2016. jan. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
62%
Elnyomom az érzést, nincs szükségem erre a kiszolgáltatott állapotra.
2016. jan. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Helyzetfüggő és egyénfüggő.

Én pl. ha a másik fél is független, akkor kezdeményezek, ha nem független, attól még nem alkuszom meg mással, ha szerelmes vagyok valakibe, addig nem tudok másra koncentrálni, szóval várok, de nem zárkózom el, hogy más esetleg még nagyobb hatással lesz rám, és csökkenjen az érzés. Hát, most egy elég faramuci helyzetbe kerültem, mert nemhogy múlni nem akar az érzés, de erősödött, és úgy tűnik, hogy egy ideje a másik fél sem közömbös irántam, de nem taposok bele egy kapcsolatba, ha együtt kell lennünk, úgy fog alakulni. Ha lenne más, aki nagyobb hatással van rám, nem zárkóznék el, de nincs. Én nem vagyok kapcsolatfüggő, az sem katasztrófa, ha egyedülálló vagyok hosszabb ideig. Gyerekkoromban is sokat voltam egyedül, megtanultam mit kezdeni ezzel a helyzettel.

2016. jan. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, ki a hódoló, és milyen ember ő.
2016. jan. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%
Attól függ a lány milyen: félénk vagy kezdeményező, és a férfi személyétől is. Én például nős férfiba vagyok szerelmes,úgyhogy igyekszem nem törődni vele,elkerülni őt,úgy kezelni mint mindenki mást
2016. jan. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
74%
Hisztizik a barinőinek, hogy milyen lúzer a srác, hogy nem udvarol neki.
2016. szept. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!