Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy kövér tokás nem helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kövér tokás nem helyes fiú és egy csinos jó alakú nő randizását követően a férfi fog kémiát érezni a nő iránt a nő meg nem vagy előfordulhat a fordítottja is?

Figyelt kérdés
Azaz létezhet olyan hogy a férfi utasít vissza egy ilyen nőt, mert nem érzi a kémiát
2016. jan. 15. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
"kémiát érezni a nő iránt" No b+!
2016. jan. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos van,bár ezek a pasik mindenkire ráakadnak aki picit is kedves velük.(a kövért 140kg+-ra értem)Legfőképp mert ők is emberek,és sok lehetőségük nincs szexre,így pláne megörülnek egy jövőbeli lehetőségnek.Nem akarok senkit megbántani,viszont személyes tapasztalat beszél belőlem.
2016. jan. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Attól, hogy egy lány csinos, jó alakú, még ehet egy borzasztó természetű valaki.


Különben miért lenne ennyi csinos szingli lány?

2016. jan. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tartom valószínűnek, hogy egy kövér, nemhelyes fiú visszautasítana egy csinos lányt.... Lehet, hogy lesz belőle kapcsolat, de a szexet tuti nem hagyná veszni,kivétel ha lelkileg is blokkolt a fiú és nem mer semmit sem kezdeni a helyzettel.
2016. jan. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha már randiznak egymással akkor csak bejön nekik a másik..

legalábbis én nem randiztam sose olyannal, aki nem jött be .. nyilván a kémia más tészta, de nekem már a kérdés is elég gáz.

ahogy látom egy önértékelési gondokkal teli férfi írta ki.. nálam inkább ez lenne kizáró ok,hogyha magát se szereti, akkor hogy várja el, hogy én szeressem?

2016. jan. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat hogy a "nem helyes fiú" utasítja vissza a szép lányt,én is így jártam kb 2 héttel ezelőtt:)
2016. jan. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!