Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha csak kövér nem csinos nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak kövér nem csinos nők mondják rád hogy helyes vagy akkor lényegében csúnya vagy?

Figyelt kérdés
2015. dec. 23. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Egy duci nőnek is lehet jó ízlése nem? Ez nem testsúly vagy kinézet függő.
2015. dec. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Nem értem a logikát. Kövér nőknek nem lehet ízlésük, ők nem lehetnek igényesek? Ugyanitt: csak vékony emberek lehetnek szépek?


Ha valakinek tetszel, akkor ronda már nem vagy. Az, hogy egy modell alkatú lány rád sem néz, az nem azt jelenti, hogy ronda vagy, hanem azt, hogy teljesen mások az igényei.

2015. dec. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
igen! mert azoknak nem jut helyes pasi és kénytelen beérni veled
2015. dec. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Az ízlés nem testalkat függvénye.
2015. dec. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Ebbe kb. annyi logika van, mintha az oroszlán feltenné magának a kérdést: -Hogyha csak az emberek mondják rám, hogy oroszlán vagyok, akkor lényegében zebra vagyok?
2015. dec. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, akkor átlagos vagy. Rám soha egyetlen nő se mondta, ronda is vagyok.
2015. dec. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!