Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minek ismerkedjek, ha úgy sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek ismerkedjek, ha úgy sem tetszem azoknak a lányoknak, akik nekem bejönnek?

Figyelt kérdés

Komolyan ez így megy már nálam több, mint 10 éve. :(

Az egyetlen nő, akinél esélyem, nekem nem nagyon jön be, és tartok az érzékenységétől, sértődékenységétől, meg szerintem komoly lelki sebeket hurcol magával. Sajnálom Őt érte, de nem akarok vele kapcsolatot.

Viszont azoknak a csajoknak én kevés vagyok akik bejönnek (nem plázacicák).


27 éves vagyok, nem vagyok jóképű, nem vagyok sportoló sem, meg parti arc.


Hogyan készüljek föl az örök egyedül létre?


2016. jan. 16. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Minek ra felkeszulni? mar most is egyedul elsz. Egyebkent meg ugy mint az alkoholistak. Nem kell egyedul lenned a hatra levo eletedben, csak ma.
2016. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te is lelki sérült vagy. Tegyél ellenek. Ennyi erővel a kútba is ugorhatnál.
2016. jan. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!