Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem nem az a problémám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem nem az a problémám, hogy kicsi a mellem, hanem az hogy nincs. Soha nem lesz így barátom?

Figyelt kérdés

A mellem teljes hiánya miatt nem merek közel engedni magamhoz senkit, mert félek hogy az első szex alkalmával ki is hajítana, hiszen olyan a felsőtestem, mint egy kisfiúé. Nem hiszem, hogy ez bárkinek is tetszene. Én pedig nem azt akarom, hogy a barátom fogadjon, hanem hogy gyönyörűnek lásson.

Egyértelműen meg fogom műttetni, nem érdekel ki mit gondol, mert egy nőnek mellek nélkül élni, pláne a mai világban, egyszerűen olyan frusztrációt, sőt depressziót okoz, hogy az egész élete el van cseszve.

Ezen nincs mit elfogadni, egyáltalán nem nőies, de még csak nem is kislányos...inkább kisfiús.

Szóval gondoltam, hogy amíg nem jön össze a mellműtét (ami elég messze van, mivel még csak tanulok), nem lesz barátom. Viszont most nagyon odavagyok valakiért, de egyszerűen félek, mi lesz ha megtudja hogy híjján vagyok a nőiesség legfontosabb szimbólumának...



2016. jan. 17. 09:45
1 2 3 4 5
 1/49 A kérdező kommentje:
*elfogadjon
2016. jan. 17. 09:47
 2/49 anonim ***** válasza:
76%
Szia, nekem viszonylag nagy mellem van 75D, és képzeld volt, hogy valaki azért nem jött össze velem, mert azt mondta, hogy ő csak a nagyon kis mellű nőket szereti. Szerintem nem kéne ennyire vészesen felfogni a dolgot. Jó persze műttesd meg, ha neked ez ennyire fontos, de szerintem addig se ásd el magad emiatt. Hidd el, van akinek meg a kis mell tetszik.
2016. jan. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
Sok ilyen nő van, ha nem hordasz olyan meltartot ami nagy rád és úgy is megtetszel valakinek akkor meny bele nyugodtan, szórakozz el a pasikkal amég nem lesz a műtét. Megkérdezhetem hogy hány éves vagy?
2016. jan. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
De pont ez az. Hogy nekem nem kicsi a mellem, hanem egyáltalán nincs. Semmi. A nagy 0, a testem térképén egy nagy pusztaság
2016. jan. 17. 09:56
 5/49 anonim ***** válasza:
Teljesen lapos a felsőtested? Igen az is fontos kérdés, hogy hány éves vagy?
2016. jan. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
21...akkor vagy 35 éves koromog legyek magányos? :(
2016. jan. 17. 09:58
 7/49 anonim ***** válasza:
83%
Én nem hinném, hogy ezen múlik a boldogságod.
2016. jan. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Fiatalnak tűnsz az írásod alapján, 15-16 évesnek. A testünk 21 éves korunkig fejlődik, alakul, addig ne műttesd meg. A húgomnak sem voltak mellei, mindig bele volt betegedve, de most felnőttként normál méretű, formájú mellei vannak. nőies, közepes és hordhat kivágott felsőt is akár.
2016. jan. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
75%

De lehet így is barátod. Csak nem biztos, hogy a mai átlag felszínes emberek között kell keresgélned.


Kivételesen megértem, hogy miért akarsz mellműtéthez fordulni. Ha jól értem nem arról van szó, hogy kicsinek tartod a melled, hanem valamilyen rendellenességről. Bár ebben az esetben is az orvosi vélemény számít. Mert van olyan, amikor egy lánynak szép és vonzó melle van, mégsem tudja magáról. Ezért én nem feltétlenül javasolnám a műtétet.


Akiért odavagy most, vele nem találkoztál még élőben? Lehet nem csak te vagy oda érte, hanem ő is érted. Lehet, hogy kicsit ledöbbentené, de ha te kellesz neki, akkor nem fog számítani. Tudod milyen nehéz a mai világban normális, értelmes nőt találni?


Szerintem még mindig vannak olyanok, akiknek kellenél. Egy értelmes személyiség sokkal többet ér, mint az a külső, amit manapság a nőktől látni lehet.

Szóval azt gondolom, hogy lehet így is barátod, csak kisebb a szóbajöhető partnerek száma, mivel a felszínes, hivalkodó emberek nem játszanak.


Híjján vagy a nőiesség legfontosabb szimbólumának? Elég nagy baj, ha ez a nőiesség legfontosabb szimbóluma már. Továbbra is úgy gondolom, hogy az értékes személyiség a legfontosabb egy nő esetében. Ezt a pasik döntő többsége nem biztos, hogy értékelné, de a számukra ott vannak a cicababák, akikkel játszadozhatnak


25f

2016. jan. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
36%
Na most olvasom, h 21 vagy...ha elkezdesz szexuális életet élni és fogamzásgátlót szedni, akkor attól lehet, h fognak nőni valamennyit a melleid, mert női nemi hormonokat tartalmaz. Ez egyfajta kellemes mellékhatása a tablettának, a műtét előtt biztosan megpróbálnám, hiszen védekezni amúgy is ekll majd valamivel, akkor már miért ne tablettával?
2016. jan. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!