Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire visszataszító volnék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire visszataszító volnék, vagy mi lehet velem a gond?

Figyelt kérdés

20-as éveimben járó pasi vagyok. Van egy egyetemi diplomám, de még mindig tanulok, mert tovább szeretném magam képezni. Műszaki területtel foglalkozom. A szabadidőmben sportolok, edzésekre járok el. Általában minden érdekel, szerintem bármiről lehetne velem beszélgetni. Igyekeztem eddig is az érzelmi intelligenciámat is fejleszteni.


Több mint egy éve lett vége egy kapcsolatomnak és ez azóta is sajnos nagyon megvisel. Az utóbbi időben elkezdtem az ismerkedéssel próbálkozni. Meglepett, hogy milyen sok nő van internetes társkeresőkön. Nekem inkább a nem-kihívó lányok, nők a szimpatikusak és néhányukra ráírtam. A problémám az, hogy nem kapok választ. Látom, hogy elolvassák amit írok, megnézik az adatlapom és ennyiben marad a dolog a részükről. Olyan nőkre írtam rá, akiknek az adatlapjuk és a képeik alapján el tudtam képzelni, hogy van valami értékrendjük. És aktív, nem rég bejelentkezett felhasználók. Gondoltam ismerkedés céljából vannak fent. Az üzenetemben bemutatkoztam és feltettem 1-2 személyes kérdést, hogy mivel foglalkoznak például.


Nem akarok mindenáron barátnőt találni és az egyéjszakások sem érdekelnek. Csak ismerkedni, barátkozni akartam volna.


Azt nem értem, hogy mi velem a gond? Visszataszító a képem és ezért lép mindenki tovább? Vagy túl jófiúnak tűnök, mert nem kezdtem bele játszmákba és udvariasan bemutatkoztam? Vagy egyszerűen unalmas vagyok, mert az egyetem mellett edzek is és az a fő célom jelenleg, hogy fejlesszem magam?


Ha a netes ismerkedés így alakul, akkor nem tudom mi lenne, ha élőben próbálnám meg. Gondolom, ott még nagyobb kudarc. Nem értem, ha ilyen sok az egyedülálló fiatal nő, lány és állandóan panaszkodnak, hogy a férfiak csak szexet akarnak tőlük és milyen bunkók, akkor pontosan miről is van szó? Milyen üzenet vagy adatlap kell egy egyedülálló, ismerkedni vágyó nőnek, hogy válaszoljon?


Nem panaszkodni jöttem ide, hanem szeretném megérteni, mi is történik itt pontosan. Tanulni akarok ebből és csiszolni magamon. Jó lenne valami tanács, hogy merre és hogyan folytassam ezt az ismerkedés dolgot


2016. jan. 17. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a lányoknak egónövelésre van kitalálva a "társkereső" oldal, a srácoknak egó csökkentésre/süllyesztésre.
2016. jan. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem is csak az egójuk miatt használnak ilyesmit, bár ettől függetlenül ha pl olyan külsővel rendelkeznél, biztosan írnának valamit.. Amúgy én azt gondolom, hogy túl sokat képzelnek magukról a nők, és erről mi tehetünk, nem kéne futni egyik után se akkor visszaállna a rend.
2016. jan. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egyes voltam. Nekem az a véleményem saját és mások tapasztalataiból tanulva, hogy hagyd a társkereső oldalakat. Tömve van defektes csajokkal. Diplomád van, de azon nem gondolkodtál még, hogy átlagos csajok, nemhogy szépek, hanem átlagosak, miért vannak még egyedül?!? Visszaszívom erre a miértre inkább nem is kell választ keresned. Hiszen mi okból akarnál megfelelni egy nőnek, úgy adni magad ami valójában nem te vagy? Az a kapcsolat úgy sem fog sokáig tartani. A lehetőségek felvázolása előtt azt tanácsolom, legyen önbecsülésed. neked diplomád van, de a kiszemelt mit tud felmutatni? Szóval érted.. A legtöbb csak a p*na miatt értékelhető. Szóval..: 2 lehetőséged van. Az egyik ha szemez veled valaki, ne legyél töketlen bemutatkozni aztán meglátod mi lesz. A másik ha odamegy hozzád vki h felajánlkozzon ne hozzál hirtelen rossz döntést. Nekem sikerült. x évvel idősebb nő konkrétan dugásra invitált én meg töketlen voltam.
2016. jan. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Szívesen illusztrálom neked egy ábrával, hogy mi a probléma a netes ismerkedéssel. Viccen kívül hát ez: [link]
2016. jan. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5ös. De mi ez a poszt ha nem önértékelési zavar? Magyarul, én becsülöm magam annyira, hogyha nem értékelnek a kiszemeltek nem keresem a kegyeit. A mai világban az a megoldás, ha a hegy jön mohamedhez. Ha baxik jönni az sem probléma. Töröltem magamból azt a beidegződést, hogy kapcsolat kelljen. Csak a társadalom hiteti el velünk, hogy az egészséges, ha kapcsolatban állsz. És most kérdezem hány kapcsolat boldog, tartós??? Szóval mit is nevezünk egészségesnek? A nők fussanak hozzátok, vagy baxxák meg. Ez a tuti módszer. :)
2016. jan. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Társkeresőn elég nehéz elhinni, hogy valaki nem akar mindenáron..., és szívesen barátkozna, ismerkedne is.
2016. jan. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!