Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez hátránynak számít nőként?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hátránynak számít nőként?

Figyelt kérdés
Gépészmérnöknek tanulok, és nem igazán csípem a lányos dolgokat. Persze a háztartással kapcsolatos dolgokat megcsinálom sőt, főzni sütni is szeretek, de egyszerűen nem kimondottan vagyok lányos a személyiségemet tekintve.

2016. jan. 16. 03:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Nálam mindenki hátrányból indul.
2016. jan. 16. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Ha jól nézel ki akkor tök mindegy milyen vagy. Én nőként ezt tapasztalom...
2016. jan. 16. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

mire gondolsz, milyen kifejezetten lányos dolog jön be a férfiaknak? a rózsaszín? a vásárlás? a barátnőzés?


szerintem mindegy, és nem a foglalkozásodról fogtok beszélgetni egy idő után.

2016. jan. 16. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

Mondtam már hogy hányok a rózsaszíntől?

F/60

2016. jan. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem büdös neked a házimunka, akkor már nyert ügyed van, minden mástól függetlenül.
2016. jan. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

Azért kinézetre remélem nem vagy férfias. :D

Meg remélem nem a bunkóságot érted az alatt, hogy nem vagy lányos.

2016. jan. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem hátrány. Én a házimunkát se bírom, max. a felét vagyok hajlandó megcsinálni, főzni alig szoktam. Azonnal repülne az a pasi, aki ezen fennakadna.

A lányos dolgok alatt ha plázázást, vásárolgatást értesz: az valójában tökmindegy, a férfiak inkább csak elfogadják, hogy ez van, de nem ettől leszel vonzó.

2016. jan. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Attól függ kinél. A felszínes férfiaknál lehet hátrány. Sok haveromnál is ezt látom, hogy azt szeretik, ha egy nő olyan, tipikus nő. Nekem viszont pont ez nem jön be. Azt vettem észre, hogy manapság a nők elsősorban nők akarnak lenni és csak másodsorban emberi lények. Szóval az egész emberi mivoltukat aköré építik fel, hogy nők és meg akarnak felelni mindenféle lányos elvárásoknak. Nekem ez nem szimpatikus.

Pont olyasmi beállítottságú barátnőt keresnék, mint amilyennek te is leírod magad :)

2016. jan. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem arra érti, hogy nem hord nagyon nőies cuccokat, fezsülős topot, bizsut, csini cipellőt, szoknyát,nem csinál reggelente frizurát, nem jár szoliba, körmöshöz.


Kérdező, dobj fel egy képet a mai megjelenésedről (arc nélkül) és megértik.

2016. jan. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mivel én is gépészmérnöknek tanulok,ezért ez nálam pont egy hatalmas nagy előny.Valamiért tetszik ha egy csajnak ilyen különleges érdeklődési köre van.Ha a kulsejeben nem találnék olyat ami számomra visszataszító lenne,akkor egy komoly kapcsolatöt is el tudnék képzelni egy ilyen lánnyal.Én sokkal jobban szeretem az ilyen stílusú lányokat mert nem mondható átlagosnak.23f
2016. jan. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!