Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsen normális nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsen normális nő?

Figyelt kérdés
Nem hinném,hogy velem lenne a gond. Próbáltam társkeresőn, ott nem igazán jártam sikerrel, volt jó pár találkozásom. Egyik az ment volna csak az volt a baj, hogy gyereke volt a csajnak. Nem tudom, miért könnyebb olyan nőt találni akinek gyereke van? Akinek nincs gyereke, azért teperni kell. Egy idő után már nem érdekel a nő ha teperni kell érte, mert egy beképzelt. Én nem vagyok beképzelt, se rossz indulatu sem. 190cm magas vagyok, 80kg, sportos alkat. Nem cigizek,semmi Káros dolog. Szóval nem értem, hogy miért nem találok magamnak nőt. Ha megyek valahova akkor megnéznék a nők, de sose megyek oda hozzá. Még akkor se amikor hosszan néz, és rám mosolyog. Lehet velem van akkor a baj?

2016. jan. 20. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Kiscsillag, most komolyan azt várnád el, hogy egy nő udvaroljon körbe? Nem elég, hogyha küldi a jeleket? Egyébként fel lehet tenni ezt a kérdést, hogy miért nincsenek normális pasik?
2016. jan. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

IGEN. Egy nő szereti ha tepernek utána. Szóval kicsit erőltesd meg magad. Menj oda, udvarolj, bókolj, hívd randira, vigyél a randira virágot, ilyesmi.


A gyerekes nőknek kevesebb idejük van játszadozni, így hamarabb lezavarják ezeket a köröket, de ha te gyerektelent akarsz akkorteperj.


Ez egy játék, ők is keresik a legjobbat te is. Győzd meg a kiszemeltet, hogy te vagy a legjobb! A nők imádják, ha rájuk írsz chaten meg ilyesmi. Persze azért zaklatás szintű ne legyen, ha nem veszi a lapot hát nem. MAjd a következő.

2016. jan. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Persze, ha kellek neki akkor ő jöjjön oda. Ha én nekem kell egy nő akkor lehet el utasít. De ti nők azért nem mertek oda menni mert féltek ti is , hogy nem- et mondanak. Szóval 50/50% az esély.
2016. jan. 20. 19:08
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak normális nők...csak nem kellesz nekik.
2016. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

úgy látom, h te nem vagy normális, ez maradjon meg a férfiak dolga sztem, h felszedjék a csajt, ha nyomják a jelet, akkor miért nem mozdulsz?


26f

2016. jan. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Normális nőnek minek idióta pasi? Csak mert te, kérdező annak tűnsz. Várd csak a sültgalamgot és okold a világot amiért nem igazolja az elképzeléseid.
2016. jan. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Na jó te nem vagy komplett :D Már bocsi.


SOHA nem mennék oda egy pasihoz. Nem az én dolgom. Ha ennyire beszari vagy megérdemled hogy egyedül legyél.

2016. jan. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Vannak normális nők, csak kevesen, és az a kevés is mind foglalt.
2016. jan. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes a hozzáállásod.

Mit gondolsz, csak a két szép szemedért fog majd valaki ismerkedni veled? Tipikus példája vagy annak (ha igaz a leírás), hogy nem minden a külső, a hozzád hasonlókat a (normális) nők nagy ívben elkerülik...

Egy NŐ igényli a figyelmet, azt hogy érdeklődj, és ez így van jól. Különben csak azt sugallod, hogy neked mindegy milyen, csak puncija legyen, ami gáz.

Igen, szerintem veled van a baj, egy nőt meg kell hódítani, nem pedig csak állni és várni a sült galambot, de lehet csak én vagyok régimódi.

28/F

2016. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ehhez kapcsolódóan megkérdezném, miért nem úgy áll már 60 évesen, mint 20-30-40 éves koromban? :-)
2016. jan. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!