Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn nők is szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn nők is szoktak pasikra írni, vagy csak a naponta kapott 10-30 privikből szemezgetnek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 23. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

én csak szemezgettem régen.

Régimódi vagyok, ne én szedjek fel nőként valakit :P


27N

2016. jan. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

ha tetszik a képe és az adatlapja akkor ráírok ...

az esetek 99% visszaírnak :-)

2016. jan. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én egy férfira írtam rá,de csak egy annyit,hogy Szia. Első este 10-től hajnali 1-ig beszélgettünk. Meg a második,harmadik este is... Ez több,mint egy éve volt. :)
2016. jan. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Társkeresőn jöttem össze tavaly a barátommal, én írtam rá :) Nem rendes levelet, flörtöt küldtem neki és arra reagált. Így kezdődött :)


Amúgy ne úgy képzeld el, hogy 20-30 szuperpasitól kapunk levelet és alig győzünk válaszolni. Két hónapig voltam fent - nem minden nap jött nagy mennyiség - de legyen mondjuk 10 levél. A 10 levélből:

- 6 40-50 feletti fószer valami hányingerkeltő stílussal, - 1 valamilyen fogyatékossággal (szegényeket mindig sajnáltam, visszaírtam mindnek felkínálva hogy lehetünk barátok),

- 1 Adonisz (nem vettem komolyan az izompacsirtákat, egyrészt hűséges nem lesz, másrészt kicsit duci vagyok, mit is akarhatna tőlem :D

- és a maradék 2 normális kinézetű sráccal már lehet kezdeni valamilyen beszélgetést, aztán vagy félbemarad, vagy találkozó lesz belőle az egyikkel

2016. jan. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Én régebben (kb. 5-10 éve) voltam társkeresőn, de soha nem kaptam napi 10-30 levelet.
2016. jan. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kezdeményeztem párszor, de hosszú távon ez nem vált be nála.
2016. jan. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Anno én írtam rá a férfira, aki most már a férjem.


Nagyon tetszett az adatlapja alapján a személyisége, és sosem érdekelt, a társadalom által elvárt szerepek szerint kinek mit kéne tennie.


A férjem aztán elmondta, hogy míg az elején aktívan írogatott nőknek, a végén belefáradt, és már csak "pecázgatott": megírta ezt a nagyon jó bemutatkozást, amiről saját elmondása szerint tudta, hogy csak egy nagyon kis rétegnek fog bejönni, de akinek bejön, annak nagyon, és hogy olyan embert keres, akinek pont ez jön be.

És így is lett, teljes az összhang.

2016. jan. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!