Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő — aki naponta több tucat férfival beszél rövidebb-hosszabb ideig — miért sértődik be, ha finoman, kulturáltan lekoptatom?

Figyelt kérdés
Neki megvan a lehetősége válogatni naponta sok férfi közül. Nem értem, mit számít neki, ha egy kandúr kiesik a tömegből.
2015. júl. 6. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Amennyiben nyomulós, akkor igazad van. Viszont lehet, hogy semmi olyat nem mondott, és nincs semmi hátsó szándéka, amiért le kellene koptatni.
2015. júl. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mindent megoszt az életéből a közvetlen ismerőseinek, kinek ezt, kinek azt, többek között nekem is valamennyit, s veszem a lapot, hogy nem az egyedüli vagyok, aki érdekli őt, így egy "ja", "aha", "hát ja" típusú lekoptató válaszokon megharagszik, merthogy szerinte engem nem érdekel az ő kis élete, meg hogy igazán lehetnék kíváncsibb.


Csakhogy engem meg rohadtul nem érdekelnek a "mindenki macája" típusú nők, akikről mindenki tud mindent.

2015. júl. 6. 23:46
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Honnan tudod, hogy naponta több tucat férfivel beszél? Ha igen, honnan tudod, hogy nem a barátai? Ha igen, honnan tudod, hogy csak olyan típus, aki nem csak úgy nyersen lekoptatja az udvarlóit, hanem előtte beszél velük pár sort? Ha igen, honnan tudod, hogy a többiek nem érdeklik és valójában tényleg te tetszel neki?
2015. júl. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem senki önbecsülésének nem tenne jót, ha egy 31 éves szűz lekoptatná.
2015. júl. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem értem, hogy mit sértődik be egy ilyen idiótán.
2015. júl. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kandúr??? Te? Max egy macskajancsi.....
2015. júl. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja kandúr :D :D ez így vicces
2015. júl. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de jogod van hozzá.

Figyelem vámpír az ilyen, meg energiavámpír.

Gyűjti a skalpot, ha nem is tudatosan, de számolja.

2015. júl. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!