Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl beleéltem magam egy induló kapcsolatba, ami nem jött össze, és most nagyon fáj. Mit tegyek, hogy többször ne kövessem el ezt a hibát?

Figyelt kérdés
Már többször megtörtént, hogy már olyan boldog voltam, hogy na végre, jól kijövünk és minden szuper, mikor valami, mint a villámcsapás, tönkretette az egészet. Utána mindig szenvedek, és arra jutok, hogy olyasmibe éltem bele magam, aminek csak 50% volt az esélye, hogy összejön, én pedig biztosra vettem. 23L
2016. jan. 24. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez elég gyakori dolog. Ez szerintem attól függ mennyire voltál oda a kiválasztottért. Ha úgy érezted, hogy oké majd menet közben még jobban megszeretem még talán nem olyan nagy baj, mintha azt éreznéd, hogy életed szerelme volt. Olyankor több hónap is lehet, de ne tedd meg azt, hogy elutasító leszel másokkal akik próbálkoznak, mert egyrészt őket is megbántod, mint ahogy velem tették már párszor, másrészt ez még a te sebeidet is pluszba feltépheti.
2016. jan. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
előbb a kapcsolatot kell realizálni csak utána örülni neki. ha nem így csinálod kínlódni fogsz
2016. jan. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is épp ebben a cipőben járok :(

Annyira nehéz.

2016. jan. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!