Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány fbn állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány fbn állandóan híres férfiak képeit lájkolgatja, az azt jelentheti, hogy baromi magas elvárásai vannak a társkeresésben?

Figyelt kérdés
2015. dec. 11. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Inkább álmodozó típus, és kicsit gyerekes.
2015. dec. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az egészen biztos, de aki ilyen álomvilágban él, az lehet hogy elég nehezen talál vonzónak egy hétköznapi férfit, aki ugyan lehet hogy kinéz valahogy meg jó munkája van, de azért messze nem Brad Pitt.
2015. dec. 11. 20:00
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Macskás néni lesz.
2015. dec. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Inkább álmodozó típus, és kicsit gyerekes."


Akkor miért van az, hogy manapság csak a kifejezetten helyes, sztár kinézetű pasik tudnak barátnőt találni?...

2015. dec. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen. Volt egy barátnőm, akivel filmnézés közben kibukott, hogy bárcsak ilyen pasit kaphatna meg az ágyban. Repült is. De több ilyen lájkolgatós lánynál tapasztaltam, hogy sorban küldték el az átlagos pasit, amíg nem jött egy helyes és pénzes.
2015. dec. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4

A válaszodban a "CSAK"-on van a hangsúly, ezért hülyeség, mert az így nem igaz.

2015. dec. 12. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

jaaaj dehogyiiiis :D


csak szeretjük azokat a sztárokat :)


amúgy először mindenki sztár kinézetű pasit akar, aztán rájön, hogy mi a valóság és lejjebb ad :)

2015. dec. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szánalom pont hu.
2015. dec. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Volt pár színész, énekes, akiért rajongtam, az ő képeiket lájkolgattam... de nem azért, mert szerelmes lettem volna beléjük vagy húdejópasiiii, hanem mert a munkásságukat szerettem.
2016. okt. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!