Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most a nőknek szűz pasi kell?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most a nőknek szűz pasi kell?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy lánnyal, talik is voltak, csókolóztunk is. De megtudta hogy már nem vagyok szűz és ezen elgondolkodott, mert neki olyan pasi, aki csak vele lesz. Kicsit néztem, mert szerintem 30 évesen már azért minden fiú átesik ezen.....
2016. jan. 25. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Most Márciusban leszek 28 és szűz vagyok. Csajok jöttek-mentek. Még keresem az igazit.Ennyit rólam :D


Ami téged illet,az a lány vagy nő nem tudom a korát,de szerintem fél hogy ő is csak 1 lesz a többi közül. Éreztesd vele és nyugtasd meg hogy ő számodra az első és legfontosabb.

2016. jan. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És az a lány mennyi idős, illetve ő szűz még?
2016. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. Állítólag szűz.. nem tudom. 28 amúgy
2016. jan. 25. 21:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor kifogtad azt az egyet a kb. ötszázból akinél ez inkább pozitívum. A legtöbb úgy néz rád ha ez kiderül rólad, mintha minimum AIDS-es lennél (még 20 körül is, nemhogy 30 évesen). Szóval nem, nem ez kell nekik.
2016. jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igazából én megfigyeltem, hogy ha szűz vagy az a baj, ha nem, akkor meg az....nőknek semmi sem jó... :DDD de azért szeretjük őket :D
2016. jan. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szűz, akkor lehet, hogy ezért szeretne inkább szűz pasit, talán mert mellette nem annyira kellemetlen számára, hogy tapasztalatlan, vagy hogy kicsit többet kell rá várni.
2016. jan. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Azt gondolom, hogy vannak még olyan nők, akik vallási elvek vagy éppen a neveltetésük miatt a leendő férjüknek tartogatják magukat, ezért fordítva is ezt várják el.

Nincs ezzel gond, de nem azt jelenti, hogy minden nő erre vágyik, én speciel nem bánom, ha tapasztalt egy férfi.

2016. jan. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

"mert szerintem 30 évesen már azért minden fiú átesik ezen"


29 vagyok, és 30 éves koromig (sőt utána sem) tuti nem fogom elveszteni a szüzességem. Sajnos alacsonynak és ocsmánynak születtem, szóval még arra sincs esélyem, hogy legalább egyszer az életben randizhassak egy lánnyal.

2016. jan. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!