Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Mit csinálnátok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit csinálnátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Tetszik nektek látásból egy lány, később bejelöl titeket facebookon. Ha tetszik visszajelölitek és ráírtok? Vagy csak visszajelölitek? A lány írjon rátok?

2016. jan. 26. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen még nem esett meg velem sosem. Ha tetszik akkor visszaírok neki persze.
2016. jan. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kizárt dolog, mert nem tudom.

Én nem mertem még ráírni. Pedig azóta találkoztunk is párszor. Meg vittem is haza.

2016. jan. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Visszajelölöm, aztán majd ír ha akar valamit. De lehet ő a legjobb nő is akkor se jelölöm vissza ha nem ismerem semmilyen szinten.

sok a kamu profil.

2016. jan. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BlackSword ***** válasza:
visszajelölöm, de ha akar valamit, akkor kezdeményezzen... Szóval írjon
2016. jan. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha felismerem, vagy legalábbis sejtem, honnan ismerhetem (pl. közös suli), akkor visszajelölöm, de nem írok rá, mivel lehet csak azért jelölt be, mert ugyanoda járunk. Több ilyen is volt már. Ha akar valamit, írjon, én nem tudom, mi jár a fejében.
2016. jan. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én először ráírok, utána ráolvasok. Ha ettől feldobja a talpát, rászámolok! Ha magához tér, megkérdezem:

Elmegyünk megiszunk egy colát valahol?

És a végén együtt alszunk! (hálunk) :-)

2016. jan. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!