Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A férjem állandóan szidja a szüleimet, pedig rendes,tisztességes emberek. Egyedüli bűnük, hogy nem tudtak nekem is egy házat venni, mint anno neki az ő szülei. Annak idején én költöztem be az ő házába, amit én rendeztem be, én újítottam fel nagyrészt, ebbe a szüleim sokat segítettek, ami legalábbis tőlük telt. Az unokáknak is sok mindent vesznek. Másik bűnük, hogy mivel tőlünk 30 km-re laknak, nem úgy mint az ő szülei, akik a szomszédban, így általában amikor a gyerekeke betegek anyósom vigyáz rájuk, míg én dolgozom, ami csak 5-6 óra kb. De ha elviszem az én szüleimhez, akkor ott kell lenniük akár egy hétig is, mert nem győzném a napi kétszeri utazást anyagilag, és a gyereknek sem jó, ha nem az otthonában alszik, de egyszer sem mondták különben, hogy nem hagyhatnám ott akár egy hétre sem.

Ebből állandóak a viták, hogy az én szüleim egy senkik, egy semmirevaló emberek stb... Sokszor már nem bírom idegileg, égy úgy gondolom, hogy már semmi értelme ennek az egésznek.


2016. jan. 17. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Kikérném magamnak, aki a rendes és tisztességes szüleimet szidja, az nem szeret. Ennyi. Te nem győznéd a napi kétszeri utazást anyagilag? Külön kasszán vagytok?

A te szüleid nem senkik, a férjed viszont bőven túllépte a határt! Mikor véded meg végre a szüleidet? Meddig mehet még el a férjed, hogy azt mondd, elég volt?

2016. jan. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már nem egyszer mondtam, hogy elég, és többször elköltöztem, de a két gyerek miatt vissza kellett jönnöm, ígérte, hogy változik, vagy legalábbis magában tartja ezeket a dolgokat, hogy legalább én ne halljam, de ennyit nem tesz meg, hogy ne szidja nekem őket, pedig tudja, hogy ezzel bánt a legjobban. Egyébként nem vagyunk külön kasszán, csak olyan kevés a jövedelme, meg persze az enyém sem több, hogy ezért nem győznénk anyagilag a benzinezést.
2016. jan. 17. 13:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért kell visszamenned? Hagyd ott, menj a szüleidhez és szidjon akit akar!
2016. jan. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A gyerekeket sajnálom csak az az otthonuk, és ott az iskola,óvoda is.
2016. jan. 17. 13:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha még a saját szüleidet sem tudod bevédeni egy ilyennel szemben...

Amugy a férjed milyen indokkal szidja őket?

Mert ez kevés hogy semmirekellőek... konkrétumot nem mond hogy miért nézi le őket?

Amiket meg leirtál "bűnnek" hát azok nem azok.

Egyik szülőnek sem az a kötelessége hogy házat vegyen a gyerekènek,ha ezt a férjed igy látja akkor nagyon el van kényeztetve...

Másik hogy a gyerekeknek sem jó ha hallják a vitákat.Jobb ha elváltok.

2016. jan. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!