Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi történt? Miért nem ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt? Miért nem ír hirtelen?

Figyelt kérdés
Van/volt egy srác akivel egyszer talalkoztam aprilisban. Mar akkor is nagyon tetszett, a szama is megvolt, de aztan elvesztettem a telom es vele egyutt a szamat is. Nemreg viszont ujra hozzam kerult, es ahogy beirtam a telomba, kijelezte Viberen. Irtam is neki, elkezdtunk beszelgetni, napi tobb uzi, csipkelodtunk, viccelodtunk, kuldtem Neki par pillanatkepet is. O mondta, hogy elfoglalt, de azert mindig visszairt, es kerdezett O is. Aztan egyik pillanatrol a masikra nem jott tobb uzi. Még arra sem amit kerdeztem. Irta, hogy valahol volt, mire kerdeztem, hogy a barataival e? Erre mar semmi reakcio. Ez 5napja volt. En sem irtam Neki azota, nem akarom, hogy betegesen nyomulosnak tartson, csak rosszul esik, mert Nekem oszinten tetszett... :) fel is akartam hozni, hogy valamikor osszefuthatnank :) szerintetek irjak Neki? Ha igen mit? Semmi keppen nem szeretnek szamonkero lenni, hiszen semmi jogom... :) 24/L
2016. jan. 27. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk?

Lehet, hogy becsajozott, vagy beleunt abba, hogy április óta húzod az agyát, de még nem tértél a lényegre.

Egyébként ha akar találkozni veled, tapasztalataim szerint elég gyorsan rátér a pasi a beszélgetés során, két-három napon belül felveti, hogy randizzatok.


Ha nem, akkor nem komoly az érdeklődése.

2016. jan. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Írj neki szerintem nyugodtan, ne számon kérően szimplán kérdezz rá hogy ennyire elfoglalt vagy mi az oka?!

Bár én az a fajta lány vagyok aki nem keresné inkabb az tuti, mert ha neki nem ér ennyit akkor én minek erőltessem magam, de ez én vagyok.

Ha úgy gondolod egy esélyt megér, bár biztos van oka annak hogy csak igy eltünt és nem ír, és szerintem az hogy nincsideje csak egy kifogás mivel ha nem is tudd fél óranként írni de 5napon keresztül?!

2016. jan. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valahogy en is ugy erzem, hogy nem erdeklem, de annyira egy hullamhosszon vagyunk... Amugy nem huztam az agyat, annyi volt, h szamot csereltunk de utanna tobbet nem beszeltunk. Rosszul esik ez a dolog azert :( :D legalabb konkretan megmondaná... Igy olyan rossz ez a bizonytalansag
2016. jan. 27. 10:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Aranyszabály: cshat alapján NEM szabad következtetéseket levonni.

Ha akarsz tőle valamit, írj neki nyugodtan, ez nem beteges nyomulás. Beszéljetek meg minél előbb találkozót, a chatelés hitvány és semmitmondó. Ha nem reagál, akkor hagyd a fenébe. De ne taktikázz, ne kombinálj ezen, felesleges.

2016. jan. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!