Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akivel 2x randizt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel 2x randiztam és tök jól ment minden. én is tetszettem neki ő is nekem. Erre hirtelen valami történt vele mert azt mondta hogy most nem akar senkit sem. Viszont láttam a szemébe azt a bizonyos csillogást. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
azt h hagyd........
2013. jún. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyeltesd minden lépését, poloskázd be a lakását, hallgasd le a telefonját, állj rá a netes dolgaira és kiderül az ok.
2013. jún. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Okosak vagytok mindketten-.-"""
2013. jún. 2. 16:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Tanácsot kértél nem? Kaptál kettőt is.

Szívesen!

2013. jún. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fogad el azt amit mondott.

Saját tapasztalatom:

Csillogott a szeme, és ezt mondta, amit leírtál, és az oka pár évvel később kiderült.... vissza tért a volt pasija, viszont ő elküldte a francba, de tudta, hogy még nem kész egy új kapcsolatra, engem pedig nem felejtős embernek akart, így hagyott engem..... érthető, de akkor elég rossz volt megélni. El is mondhatta volna akkor is, de nem tette, lehet neked is valami ilyesmi van a háttérben.


Pár év múlva, amikor ez is kiderült összejöttünk, és bár nem jött össze a dolog annyira tartósan, de akkor is nem maradt függő kérdésben semmi sem...

2013. jún. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
miért? mégis mi a frászt vártál? nem akar veled találkozni, a napnál is világosabb. de csinálj csak hülyét magadból.. hajra..
2013. jún. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Felbukkant egy 3. személy, aki vagy a volt pasija vagy egy másik srác.. Szerintem hagyd, keress egy másik csajt.
2013. jún. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!