Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen okok miatt lehet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okok miatt lehet az hogy valaki egész életébe nem találja meg a párját?

Figyelt kérdés
2016. jan. 27. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Két oka lehet.

Az első az hogy nem is keresed, a második az hogy túl magasak az elvárásaid és nem vagy hajlandó kompromisszumokra.

2016. jan. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem elsősorban az, ha nem tesz érte semmit, hogy legyen párja (nem keres). Lustaságból, vagy mert pár csalódás után feladja (mintha azzal megoldaná a problémát)...

Illetve ha szó szerint az ölébe hullik a lehetőség, mert ilyen is van, de visszautasítja félelemből, vagy mert aszexuális, teljességgel antiszociális... vagy egyéb más baja van.

2016. jan. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"mert pár csalódás után feladja (mintha azzal megoldaná a problémát)"


Miért? Nem oldja meg?


Szerintem meg van vele oldva. Jó öreg mondás, hogy ami nem megy, azt nem kell erőltetni.

2016. jan. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bandi6891 ***** válasza:

-típúsát tekintve alkalmatlanabb kapcsolatok kialakítására.

-számos negatív csalódás.

-más célok,más tervek ami mellett nem fér meg egy társ.

2016. jan. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem keresi direktbe...pl én sosem kerestem pasit, mindig úgy voltam vele h lefoglalom magam és majd úgyis jön...jött is a lehetőség de akkor meg elszúrtam félelemből ezt azért bánom mert Őt azóta is szeretem, de nyilván több pasit is visszautasítottam mert nem voltak az eseteim illetve nem voltak szimpatikusak de csak azt a bizonyos egyetlent bánom azóta is, ő később megtudta h tetszik, de már a méltóságát elém helyezte. De mai napig úgy hiszem h direkt nem kell keresni majd jön az csak akkor nem szabad megijedni...bár én már a korom miatt félek h mivan ha megtudja a pasi h nem volt nekem még senkim, sztem futva rohan h nem vagyok százas, pedig az ég világon semmi baj velem, legalábbis sztem és úgy érzem szeretnek az emberek, régebben féltem megnyilni ez is baj lehetett...tudja fene, de például egy régi ismerősöm minap közölte velem hogy nekem már sosem jön össze, mert hogy fiatal korban kell sok kapcsolat...nevetséges én tanultam értelmes vagyok és tudom h lesz egy iszonyat rendes kedves pasim. :) de ő sosem lesz művelt és okos az biztos
2016. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem oldja meg a problémàt a feladás, ha alapvetően akarna társat. Aki nem tesz érte semmit, az meg se érdemli , hogy legyen.
2016. jan. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!