Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok és Nők, ti miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és Nők, ti miért jártok fel társkereső oldalakra?

Figyelt kérdés

Sok pasitól lehet itt hallani, hogy próbálnak ismerkedni társkereső oldalakon és szinte mind figyelmen kívül hagyják őket. A saját bevallásuk szerint átlagos lányokra írnak rá. És ezek a lányok nem is válaszolnak az üzeneteikre, viszont komoly kapcsolatot keresnek. Az adatlapjuk alapján aktív felhasználóknak tűnnek.


Konkrét esetek, tapasztalatok érdekelnének az illető nőktől és lányoktól, hogy ki miért regisztrált, illetve mi az amit pontosan el is akart érni az ilyen oldalakon?


2016. jan. 27. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Bíztam benne, hogy találok valakit aki különleges. De túl sok a primitív.
2016. jan. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Te pedig a tökéletes társ vagy, kedves első válaszoló, a kutyádnak, mert más nem tud a beképzeltséged miatt elviselni.
2016. jan. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Na szerinted... Kibeszéljük egymás közt a pasikat, akik ránk írnak (néha recepteket is cserélünk)...
2016. jan. 28. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

buliban sem kezdesz beszélgetni minden kő-kóla pasival, aki elkezd rád nyomulni. nem tudom, mi ebben a csoda.


én is jó beszélgetést és társat keresek.

2016. jan. 28. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem találod ki....

Társat kerestem.


A pasik többsége indít egy sziával. Ennyi az, hogy rád írnak. Aztán besértődik, ha megnézem a képeit, az adatlapját (ha! ki van töltve), és nem reagálok. Mivel. SEMMIVEL nem keltette fel a figyelmem.


Èn jelzem az adatlapon, hogy milyen kapcsolatot keresek. Nem akarok férjhez menni. ;-) De szexpartnert NEM keresek.

Aki azzal indít, hogy micsoda csö.csök, meg tíz perc után képet küld a fa.száról, az gondolom arra se veszi a fáradságot, hogy elolvassa. Kb. a pasik 90%-a küld ilyen képet, egy vadidegennek, első beszélgetés során. Vagy rólam akar hasonlót.

Talán havonta egy pasi van, akivel lehet úgy,beszélgetni, hogy találkozni is akarjak.

10-ből 9-ről kiderül, hogy csak szexkapcsolatra vágyik.

Cirka egy év alatt találtam egy normális pasit, akivel most is kapcsolatban vagyok.


De rengeteg kellemetlen tapasztalatot szereztem a pasikról, már soha nem fogok olyan nyitottan és pozitívan állni hozzájuk, mint előtte.

2016. jan. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most nem járok ilyen oldalakra. Régebben vagy azért jártam fel, mert tényleg társat kerestem (és találtam is), vagy azért, mert épp nem volt senkim, és unszoltak, hogy próbáljam meg megint, de azt hamar abbahagytam, mert nyűgnek éreztem, nem akartam senkinek az idejét húzni, és fizetősek lettek olyan funkciók, amik korábban még ingyenesek voltak. Barátkozni ugyan barátkoztam volna, mert volt olyan opció, de ennyi korláttal inkább azt is hagytam a fenébe.
2016. jan. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én pár évvel ezelőtt regisztráltam több ilyen oldalra, volt közöttük fizetős is. A fizetős azért tetszett, mert így korlátozhattam, ki láthatja az adatlapomat, és ez egyfajta védettséget nyújtott. Társat kerestem. Aktív felhasználó voltam, rendszeresen szerveztem randikat ilyen oldalak segítségével. Ma már nem vagyok tag. Vőlegényem van :) megtaláltam, akit kerestem. És igen: ilyen oldalon akadtunk egymásra. 4 éve vagyunk együtt...
2016. jan. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkoztam, de feladtam.


Pasi: Szia

Én: Szia!

-Mizu?

- Semmi különös.

- Milyen kapcsolatot keresel/ kit-mit keresel az oldalon?

- (Mosógépalkatrészt, ba+). Adatlapom olvastad?

- Aham.

- (Ide bemásolom szó szerint, ami az adatlapomon van)

- Értem (Pont időben. El se olvastad az adatlapom bakker...) Van most barátod/párod?

- (Persze, azért vagyok társkeresőn, mert egyébként ribi vagyok...) Nincs.



Miután az 13454533. ilyen párbeszéden is sikerült túlesnem, és kaptam nagyjából ugyanennyi képet vadidegen pasik "büszkeségéről", letettem a netes ismerkedésről. Egyszerűen képtelen vagyok elhinni, hogy élő emberekkel beszéltem, egy BOT(csevegőprogram gy.k.) ennél intelligensebb párbeszédet tud kialakítani.


Aztán van az, aki kb. ebben a magasságban megkérdi, hogy borotválom-e, szeretem-e ha nyalnak, és szeretek-e szopni, meg mi a véleményem az análról.

Ba+, előbb a nevemet kéne tudni, nem azt, hogy milyen fazonra borotválom... De természetesen komoly kapcsolatot keres, hát mi mást...


A társkeresőn a fennlévő pasik kb. 0,1%-a lehet olyan, akit keresek.

A maradék házas, de szeretőt keres, perverz állat, bűnronda, másnak adja ki magát, vagy szimplán csak olyanokra vadászik, akiket ingyen megdughat. Elkeserítő a felhozatal.


Mit is akartam elérni a regisztrálással? Hogy lesz lehetőségem találkozni egy rendes, normális, kedves pasival, akivel el tudom képzelni, hogy járjunk, ismerkedjünk, és ha kialakul, lehet valami komolyabb is. Egy olyan pasival, akivel nem járunk egy társaságba, nem keresztezzük egymás útját, de a net segítségével összeismerkedhetünk, és egymásra találhatunk.

Naiv felfogás? Az.

2016. jan. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Amíg átlagos lány alatt ilyet értetek


[link]


[link]


[link]



miközben ti magatokat is átlagosnak mondjátok és ilyesmi srácok vagytok


[link]

[link]

[link]



addig nektek nem lesz senkitek.

2016. jan. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!