Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes olyan nőnél próbálkozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes olyan nőnél próbálkozni, aki csúnyának tart, de kedves aranyos jófejűnek?

Figyelt kérdés

Egyik kolléganőm bejön nagyon, viszont hátam mögött hallottam, ahogy a a másik kolléganőnek mesélte milyen jó fej gyerek vagyok meg szimpatikus, csak csúnya vagyok.

Van esélyem, úgy hogy majd megszépülök a szemében? Érdemes próbálkoznom? Tehát működhet a kitettség elve?


"A kitettség elve azt mondja ki, hogy két ember párrá válásában a legeslegfontosabb tényező nem más, mint az, hogy mennyi időt töltenek együtt. Hányszor van alkalmuk beszélgetni, közös helyen lenni, ismerkedni. Minél többször, annál valószínűbb, hogy szimpatikussá válnak egymás számára, annál valószínűbb, hogy nem fog számítani a kor és magasságkülönbség."


2016. jan. 28. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:

eleve annak kizáró oknak kellene lennie, hogy kolléga


egyébként nem, aki szerint csúnya vagy, nem ideális párnak

2016. jan. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Érvényesült. Jó fejnek tart, és függetlenül attól gondol rólad jót, hogy amúgy csúnyának tart.

Ez nem jelent többet.


Maximum úgy javíthatsz az esélyeken, ha egy lakatlan szigetre kerültök, ahol rajtad kívül egy lottyadt sárgarépa sincs. Rád fog fanyalodni...

2016. jan. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esélytelen. Barát vagy, akinek majd elmeséli hogy ez a fószer milyen rosszul bánik vele: [link]
2016. jan. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább barátnak tart ezek alapján és nem vonzódik hozzád.

De ezt csak ő tudhatja. Ki tudja, még szerencséd is lehet.

Mert ha próbálkozol, akkor vagy bejön, vagy nem.

Ha meg még csak nem is próbálkozol, akkor meg holtbiztos, hogy nem jön be.

Mit veszíthetsz? Legfeljebb azt mondja: bocs, de nem.

Próbálj hozzá közelebb kerülni, megkedveltetni magad, elbűvölni, aztán vagy sikerül, vagy nem.

2016. jan. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!