Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a baj? Mit csinálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Minden lány azt mondja, hogy aranyos vagyok, pedig csak kedves vagyok velük, ez az alaptermészetem. Viszonylag jóképű vagyok (ezt ők mondják), de mégse jönne össze velem semelyik. 23/F

2016. jan. 2. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem alapból barátzónába tesznek, épp a fent felsorolt dolgaid miatt vagyis, hogy aranyos vagy, meg minden.)

Próbáld meg egy időre, hogy nem vagy kedves.

2016. jan. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Legyek paraszt? Az valahogy nem menne nekem, sértegessem őket vagy mi?
2016. jan. 2. 10:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell parasztnak lenni. Csak legyél határozott. Bár sokan keverik a bunkósággal, de mégsem ugyanaz.
2016. jan. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elég határozott vagyok. Tudom, hogy mit akarok, de ettől még kedves vagyok.
2016. jan. 2. 12:27
 5/7 akori ***** válasza:

Szia. Ezt egy másik kérdésre írtam, de úgy érzem ide is illik.

..Lehet csak rossz helyen keresgélsz vagy éppen nem hozzad illő személy tetszett meg. Ismerned kell magadat (milyen pozitív, negatív tulajdonsagaid vannak) és azt is, hogy ezeket a tulajdonságokat ki fogja nagyon becsülni benned. Beszélgess lehetőség szerint minnél több nővel és figyeld meg őket. Lehet például, hogy egy lány nagyon tetszik és úgy gondolod első ránézésre, hogy barátnő típus, közben pedig ha kicsit oda figyelsz rájössz, hogy a rossz fiúkért van oda.. N

2016. jan. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Történt már ilyesmi, van olyan, hogy a hozzám nem illő nőkért vagyok oda.
2016. jan. 3. 09:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Az aranyos, kedves pasik valahogy mindig megszívják. Légy kicsit határozottabb. Használd ki az életet, különben az használ ki téged.
2016. jan. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!