Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a magyar pasik olyan rosszak mire cserélnétek őket?

Figyelt kérdés

Nyilván a kérdés nőknek szól. Csak érdekel mert itt annyi panaszt/problémát látok, h néha néha nem csodálom ha inkább egyedül álló az illető. Mind 2 fél részéről.

Szóval elmondá valaki h mi a panaszok oka ?


Köszi.

A kérdés csak elméleti, csak érdekel.


27 F



2016. jan. 29. 18:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%

Ezek a tipikus panaszok:

- Nem eleg ferfias, nem keres eleget, eletkeptelen

- Tul sokat keres, nagykepu, szorja a penzt, munkamanias

- Tul rovid a farka

- Tul hosszu a farka

- Tul sok szexet akar

- Nem akar eleg szexet

- Tul sokat iszik

- Nem eleg bulizos, tul visszahuzodo

En ugy latom a kerdesekbol meg a kornyezetembol hogy a nok csak azzal maradnak meg hosszu tavon aki veri oket. Erthetetlen.

2016. jan. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Sunshinedoll ***** válasza:
62%

Tapasztalataim szerint a következő pozitív tulajdonságai vannak egy magyar férfinak: Nagyon kedvesek. Nagyon ambiciózusak. Sajnos a kettő sosem ugyanabban az emberben található meg, sokban pedig egyik sem :D

Ezeket leszámítva a magyarok jellemzően szexisták, tiszteletlenek, rasszisták, otrombák és baromi unalmasak és céltalanok. Nyilván van kivétel, de ja...Ez van, ez csak az én tapasztalatom (bár egyre több hölgy ismerősöm panaszkodik hasonlókra tőlem függetlenül).

2016. jan. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
1-esnek mondom, hogy egyetértek, minden szava IGAZSÁG! Lehet, hogy a nők szeretik ha verik őket, vagy nem tudom, szerintem időnként a beképzelt nőket jól meg kéne ba**ni de úgy, hogy 3 hétig ne tudjanak lábra állni, a kemény dugás kell nekik, hogy normálisak legyenek, hogy az agyuk helyre rázódjon, mert sok nő időnként elkanászodik, ha nincsenek megdugva keményen! :D
2016. jan. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Dominik 1991 nem tom honnan veszed ezeket de most már álj le jó, köszi.
2016. jan. 29. 19:26
 5/15 anonim ***** válasza:
Majd "cserélhetnek" migrikre, azok biztos jobbak lesznek! :D (Irony off.)
2016. jan. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Jól van kérdező, azért engem is meg lehet érteni, egész nap a gyk-n lógtam, mert éppen munkanélküli vagyok megint, s vártam, hogy legyen egy kérdés, ahol kiélhetem a sovinizmusomat, s harcolhatok a nők ellen, én csak játszottam, nem kell mellre szívni a dolgot.
2016. jan. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
Tejszínes meggyes sütire, mert azt szeretem.
2016. jan. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Domika, mondjuk mi lenne ha gykn lógás helyett álláskereséssel töltötted volna a napodat? :D
2016. jan. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ok: Például, ha valaki különírja az egyedülállót, aztan egy l-lel írja az álljt. :)


Egyébként jól írta az egyik válaszoló, unalmasak, szexisták, bunkók, hisztisek és amit még nem említett itt senki: a magyar pasik köztudottan a leghűtlenebbek szinte egész Európában.

2016. jan. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%

Persze, ugye a "magyar nők" a hűségességükről meg szerénységükről híresek.


Ja nem, nyugatabbra olcsón kapható könnyűvérűeknek tartanak benneteket! :D


Igaz itthon sincsenek rólatok jobb véleménnyel, ami nem véletlen. :)

2016. jan. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!