Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Roma fiu -magyar lány kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma fiu -magyar lány kapcsolata! Müködhet?

Figyelt kérdés
van egy roma fiu rendes dolgos családbol származik ,nem az alpűri fajta én magyar vagyok .megismerkedtünk tök jól megvagyunk ismerkedünk nagyon sokat tudunk beszélgetni.mondta nemlények hogy magyar -roma mert ő családjában ez nemszámit mert unokatestvérének is magyar a felesége mindketten 27 évesek vagyunk .megvan köztünk minden kémia ,de félek lehet e ezt egyáltalán ?
2015. dec. 28. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Hát elnézve a helyesírásodat tökéletes összhang lesz köztetek. :)
2015. dec. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

na jönnek a jobbnál jobb kommentek köszönöm

pfffff

kellett nekem ide irnom

2015. dec. 28. 23:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Ma már nem, úgy Abraham Lincoln előtt még puskával lőtték volna le a roma legényt, de mióta ő szavazati jogot adott a feketéknek azóta Európában is teljes körű emberi jogot kaptak a romák.
2015. dec. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Így szerintem működhet,de az idő eldönti,remélem,a javatokra.Csak ha gyereketek lesz, tényleg lehet,hogy visszaüt a roma mentalitás hátulütője is,hogy az illető hajlamos a züllésre.Láttam csomó példát erre.Magyar embernél is előfordul,de elég sok dolgos roma családban van egy fekete bárány,aki drogozik,suliból lóg,15 évesen teherbe ejt egy lányt,stb.
2015. dec. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Lincoln, hogy a fa**szomba kerül ide? :D
2015. dec. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
A csendben, monitor előtt röhögőknek ment egy nagy pacsi :D. Én is ugyanazt gondolom, mint ti :D.
2015. dec. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%

#7

:D

2015. dec. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szénás peti válasza:
Ha nem vagyok közel hungaristákhoz vagy Rasszizmus hoz akkor egy probáb meg érhet :D :)
2015. dec. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!